Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Patiesībā “skābekli” Ventspils pilsētai piegriež Kristovskis

Landmanim vainīgos vajadzētu meklēt “savās rindās”!

Ventspils pilsētai “skābekli” arvien vairāk piegriež nevis Aivars Lembergs, bet Ģirts Valdis Kristovskis, žurnālistiem norādīja Lembergs.

Komentējot Ventspils opozīcijas politiķa Aivja Landmaņa apgalvojumus, ka tieši Ventspils pilsētas domes un tās struktūrvienību pakļaušanās Lembergam arvien vairāk piegriež “skābekli” pilsētai, tai skaitā sportam un basketbola komandai, Ventspils mērs norādīja, ka Landmanim vainīgos vajadzētu meklēt “savās rindās”.

“Piegriezēju Landmanis labi pazīst – tas ir Kristovskis. Piegriež jau viņi kopā, bet tas vadonis brīvostas valdē nav Landmanis, bet Kristovskis. Un jā, Kristovskis visiem sporta veidiem piegriež naudu un no brīvostas pārvaldes faktiski nedod neko,” uz esošo situāciju norādīja Lembergs.

Lembergs norādīja, ka laikā, kad viņš vadīja valdi, tad Ventspils brīvostas pārvalde sporta klubiem sniedza reklāmas naudu.

“Brīvostas pārvaldei ir jādod kāds pienesums pilsētai, nevar būt tikai kopējai tautsaimniecībai. Tāda ir mana pieeja, bet Kristovskim ir cita – ka tik nomušīt,” piebilda politiķis.

“Bet tā kā Kristovski Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ielikusi valdība, tad mums rokas ir par īsu,” rezumēja Lembergs.

Foto: F64


1,823 skatījumi

Un Tavas domas par šo?