Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Pēc Ventspils brīvostas nokļūšanas valsts kontrolē ir sācies haoss

Ventspils brīvosta zaudējusi investoru uzticību un labo slavu!

Kopš Ventspils brīvostu vada jaunais pārvaldnieks un valdē ir tikai valsts pārstāvji, tā ir zaudējusi investoru uzticību un labo slavu, raidījumā “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Runājot par Ventspils brīvostas pārvaldes nonākšanu valsts kontrolē, Lembergs norādīja: “[..] viņi domāja, ka tas būs daudz vienkāršāk. Viņi nolēma – Lembergu novākt, uzlikt sankcijas Ventspils brīvostai un mainīsies tikai tas, ka Lembergs nebūs Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētājs. Izrādījās, ka tas nav tik vienkārši – uzreiz 5 miljoni tonnu kravas mīnusā, brīvostas pārvalde pēc pusgada kļūst maksātnespējīga, jo nespēj nokārtot saistības ar bankām. Tas nav tik vienkārši.”

“Tas uzvārds ir radījis pārliecību, ka ar šito džeku var būt attiecībās un ka tur nenotiks kaut kādi brīnumi – tur netiks izspiesti kukuļi, tur ātri risinās visus jautājumus, viss būs loģiski, saprotami un saistības tiks pildītas,” uzsvēra Lembergs.

Viņš atklāja arī par to, ka Baltkrievijas investoru kompānija SIA “Ultraplast EU” jūlija beigās informēja Ventspils pilsētas domi un Ventspils brīvostas pārvaldi par Ganību ielā 103, Ventspilī topošās ražošanas ēkas nodošanas termiņiem, norādot, ka no Ventspils Brīvostas pārvaldes puses aktīvu, uz uzņemto ēkas celtniecības saistību izpildes termiņu ievērošanu vērstu darbību nav.

“Viņi norādījuši, ka, ja tā turpināsies, viņi ies prom. Viņi cer uz mani, bet es neesmu ne satiksmes ministrs, ne brīvostas valdē. Un viņi ir paļāvušies uz šo ļoti labo slavu, kāda Ventspils brīvostas pārvaldei bija līdz šim un Ventspils domei, tai skaitā viņi paļāvušies arī uz šo uzvārdu. Pēkšņi tas viss ir nojaukts un ir sācies haoss,” pauda Lembergs.

Foto: F64


1,211 skatījumi

Un Tavas domas par šo?