Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Pirms Rebenoka slepkavības lielu kampaņu pret viņu izvērsa Kariņš un JKP

Ar ko patiesībā saistīta Rebenoka slepkavība?

Zvērināta advokāta Pāvela Rebenoka slepkavība varētu būt saistīta ar saimnieciskām interesēm, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Ja jūs paņemsiet ziņu monitoringu un ierakstīsiet tur atslēgvārdu “Rebenoks”, jūs redzēsiet, kas presē ir publicēts. Es aicinu pievērst uzmanību tam, kāda bija anti-kampaņa pret Rebenoku, it īpaši laikā, kad viņš bija kandidāts “Latvenergo” padomes locekļa amatam,” norādīja Lembergs.

“Tā kampaņa bija tāda, ka jebkura Rebenoka darbība tika traktēta kā ļoti netīra, ļoti nepievilcīga un nepieņemama. Viņš tika pasniegts kā absolūti toksisks,” turpināja politiķis.

Viņš aicināja arī atcerēties arī to, ka šajā kampaņā bija iesaistīts premjerministrs Krišjānis Kariņš, tieslietu ministrs Jānis Bordāns un Jaunā konservatīvā partija (JKP).

Pēc Lemberga sacītā, šī kampaņa bija pilnīgi nemotivēta: “Šis viņa toksiskums tika ārkārtīgi kultivēts. Jautājums – kāpēc? Ko viņš tādu bija izdarījis, ka no viņa bija tik naidīga attieksme, pirmkārt, no JKP?”

Tāpat politiķis norādīja uz to, ka tad, kad Pāvela Rebenoka draugs, zvērināts advokāts Mārtiņš Krieķis, pieminēja, ka tā ir pasūtījuma slepkavība, kas saistās ar Jurašu un Bordānu, tas saliek kopā anti-kampaņu un slepkavību.

“Es nevaru apgalvot, ka pasūtītājs ir Bordāns vai Jurašs, bet tāds bija paziņojums no Krieķa un tādas runas iet profesionālajā vidē,” pauda Lembergs.

“Rebenoka problēma bija kaut kāds viņa konflikts, bet tas nav tiesisks vai politisks, bet saimniecisks konflikts, kur ir Jurašs un Bordāns no vienas puses un Rebenoks un droši vien vēl kādi cilvēki no otras, un tas rezultāts ir pasūtījuma slepkavība,” uzsvēra Lembergs.

Kā zināms, septembra beigās tika nogalināts zvērināts advokāts un bijušā ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (”KPV LV”), kas atstāja amatu pēc tam, kad zaudēja pielaidi valsts noslēpumam, padomnieks Pāvels Rebenoks.

Foto: F64


2,886 skatījumi

Un Tavas domas par šo?