Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Satiksmes ministra Linkaita darbu kontrolē Bordāns ar Jurašu

Kas patiesā kontrolē Linkaita darbu?

Satiksmes ministra Tāļa Linkaita (JKP) darbu tiešā mērā kontrolē viņa partijas biedri – tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) un Saeimas Juridiskās komisijas vadītājs Juris Jurašs (JKP), žurnālistiem norādīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Komentējot valsts SIA “Autotransporta direkcija” iepirkuma par tiesību piešķiršanu sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanai ar autobusiem reģionālās nozīmes maršrutu tīklā rezultātus, saskaņā ar kuriem par uzvarētāju Ventspils lotē atzīts AS ”Talsu autotransports”, Lembergs norādīja, ka, lai gan Satiksmes ministriju vada Linkaits, turpat blakus ir Bordāns un Jurašs.

“Es domāju, ka, tā kā Satiksmes ministriju vada Linkaits un turpat blakus ir Bordāns un Jurašs, kurš ir mafioza personība, tad viņi kontrolē Linkaita darbu. Tur ir jāmeklē kaut kas čaukstošs tajā lēmumā,” uzsvēra Lembergs.

Viņš norādīja uz to, ka, atšķirībā no pašvaldības uzņēmuma “Ventspils reiss”,“Talsu autotransportam” nav neviena kvalitātes apliecinājuma. Tā, piemēram, “Ventspils reiss” ir saņēmis piecus kvalitātes vadības sistēmas ISO sertifikātus, kas norāda par atbilstību starptautiskajām prasībām, kamēr “Talsu autotransportam” nav neviena sertifikāta.

“Es domāju, ka, ja nav šo sertifikātu, tad nedrīkst nemaz pielaist šādu uzņēmumu pie konkursa. Ja Satiksmes ministrija nesaprot ISO standartu nozīmi, tad viņi dzīvo Padomju Savienībā. Linkaitam sveicieni no Leonīda Iļjiča Brežņeva. Viņa laikā nekādi ISO standarti nebija,” ironiski komentēja Lembergs.

Kā zināms, sabiedrībā plašu rezonansi izsaucis “Autotransporta direkcijas” iepirkuma konkursa rezultāts, saskaņā ar kuru vairākas pieredzes bagātas sabiedriskā transporta pakalpojumu firmas palikušais aiz svītras, kamēr priekšroka dota uzņēmumiem ar reputācijas un nodokļu parādu problēmām.

Foto: F64


902 skatījumi

Un Tavas domas par šo?