Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Satiksmes ministrs rīkojas nekompetenti un bezatbildīgi

Vai koronavīrusa apkarošanai valdība vispār ir gatava?

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) atļāva otrdien, 17. martā, kad jau bija stājies spēkā aizliegums pasažieru starptautiskajiem pārvadājumiem, Ventspils ostā ienākt prāmim no Zviedrijas. Ventspils mērs Aivars Lembergs uzskata, ka tā bija bezatbildīga rīcība, jo neviens nekādu drošības kontroli neveica.

“Ir epidēmija. Ir ārkārtas situācija, līdz ar to uz šo procesu nedrīkst skatīties kā uz cilvēku transportēšanu. Jo līdz ar šiem cilvēkiem reizē var pārvietoties arī epidēmija, līdz ar to šajā situācijā jābūt piesardzībai,” uzsvēra Lembergs.

Viņš noliedz, ka būtu veikta kāda drošības kontrole. “Lai Linkaits nestāsta pasakas. Viņš ir satiksmes ministrs, bet viņš nepazīst veselības ministri, nepazīst Infektoloģijas centru. Tam visam ir jāstrādā sinhroni, nevis atbrauc fūre un katrs iet, kur grib. Nav nekādu drošības pasākumu, nekādas organizācijas. Tas ir pilnīgs bardaks,” ass savos izteikumos bija Lembergs.

“Pašvaldība jau nevar pateikt, kas tam šoferim jādara. Tā ir valsts funkcija. Tā kā bērni, kas nezina, kas ir karsts ūdeni un pirmo reizi vajag apdedzināties. [..] Tas darbs tiek izdarīts slikti,” norādīja Lembergs.

Viņš uzsvēra, ka daudz kas nav izdarīts un izdomāts līdz galam. “Bet tas nav lidojums uz Marsu. Vai tad trīs mēnešu laikā neko nevarēja izdarīt? Es to situāciju vērtēju kā sliktu,” uzsvēra politiķis.

Foto: F64


1,631 skatījumi

Un Tavas domas par šo?