Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Tā vien izskatās, ka Latvijas parlamentā opozīcija neeksistē

Valdības televīzijas kanālos opozīcijai ir liegtas tiesības paust savu viedokli!

Kā Latvijas valdība var mācīt Baltkrievijas prezidentu Aleksandru Lukašenko par demokrātiju, ja Latvijas opozīcijai televīzijā vispār nav nekādu iespēju paust savu viedokli, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Izskatās, ka Latvijas parlamentā vispār opozīcija neeksistē. Šobrīd ir tā, ka opozīcijai kategoriski ir liegtas jebkādas iespējas kaut vismazākajā mērā paust savu viedokli, piemēram, tik būtiskā jautājumā kā veselības ministres demisijas pieprasījums un Covid-19 krīzes pārvarēšana,” sacīja Lembergs.

Viņš uzvēra, ka šajos tematos Latvijas Televīzija nav devusi vārdu opozīcijai: “LTV pirmajā kanālā valdošā koalīcija un Kariņš opozīcijai nedeva vārdu. Ar kādām tiesībām Rinkēvičs, Valsts prezidents Levits, premjers Kariņš māca Lukašenko, ka vajag toleranti attiekties pret opozīciju, ja paši to neievēro? Es nezinu, vai Lukašenko dod vārdu opozīcijai valdības kanālā, varbūt jau, ka nedod, bet tas ir pilnīgi tāpat kā Latvijā. Kariņš nav sliktāks un nav arī labāks par Lukašenko, jo valdības televīzijas kanālos opozīcijai ir liegtas tiesības paust savu viedokli.”

Esot vien daži izņēmumi, kuros, pēc politiķa sacītā, Kariņš un viņam pakļautībā esošā valdības televīzija un radio uzskata, ka “būtu labi, ja tur būtu opozīcijas līderi”: “Tā ir absolūti nožēlojamā aina. Kāpēc opozīcijai nav uzstādīti jautājumi? Kāpēc tā nepiedalās raidījumā, kas pastāv no nodokļu maksātāju naudas? Tādu jautājumu nav. Ja būtu otrādi, tad gan būtu milzīgs skandāls.”

Foto: Saeimas kanceleja


1,399 skatījumi

Un Tavas domas par šo?