Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Vēlētājiem ir jāiegaumē, ka JKP savus solījumus nepilda

JKP nobalso pret savu solījumu!

Lai arī Jaunā konservatīvā partija (JKP) budžeta veidošanas sarunās solīja aizstāvēt neapliekamā minimuma palielināšanu, tās rīcība vēlreiz apliecina, ka JKP solījumiem nevar ticēt, žurnālistiem norādīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Komentējot ziņu, ka, pretēji iepriekš dotajiem solījumiem, JKP kopā ar citām koalīcijas partijām nobalsoja pret neapliekamo minimumu 500 eiro apmērā, Lembergs pauda, ka JKP kārtējo reizi ir piemānījusi vēlētājus.

“Lai neapliekamais minimums būtu 500 eiro – par to, protams, ir ieinteresēti trūcīgie un maznodrošinātie, un ne tikai viņi – arī tie, kas ir tuvumā tai robežai. Lai arī ventspilnieki relatīvi mazāk nekā citas pilsētas saņem neapliekamo minimumu, ir skaidrs, ka arī šie cilvēki un citi Latvijā būtu ieinteresēti, lai neapliekamais minimums tiktu palielināts,” komentēja Lembergs.

Lembergs atgādināja, ka Jaunā konservatīvā partija solīja, ka neapliekamo minimumu palielinās 2019. gadā, tad solīja, ka to palielinās 2020. gadā, bet tagad, ka 2021. gadā, lai gan paši nobalsoja pret to: “Tagad viņi ir nobalsojuši, ka arī 2021. gadā neapliekamais minimums 500 eiro nebūs jeb, citiem vārdiem sakot, JKP ir piemānījusi visus, kuri cerēja, ka neapliekamais minimums būs 500 eiro.”

Politiķis uzsvēra, ka, palielinot neapliekamo minimumu gan Ventspilī, gan visā Latvijā, būtu daudz mazāks trūcīgo un maznodrošināto skaits.

“Bet vēlētājiem ir svēti jāatceras, ka JKP savus solījumus svēti nepilda,” uzsvēra Lembergs, turpinot, ka “JKP diemžēl meloja, jo to, ko viņi solīja, nav iespējams izpildīt”.

“Viņu solījumi maksāja vairāk nekā 2 miljardus eiro. Tādas naudas nebija, tie bija tukši solījumi,” norādīja politiķis, turpinot, ka “cilvēkiem diemžēl patīk klausīties pasakas un ticēt, ka kādreiz pasaka par sniegbaltīti ar septiņiem rūķīšiem atnāks arī pie viņiem”.

“Bet tas nesanāks nekad mūžā, jo JKP meloja, tai skaitā meloja arī ventspilniekiem,” norādīja politiķis.

Foto: F64


1,290 skatījumi

Un Tavas domas par šo?