Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Veselības ministra nomaiņa neglābs Kariņa valdības zemo reitingu

Ministru reitingi ļoti zemi!

Ministru zemais reitings vēlreiz pierāda, ka nu jau bijušās veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP!) demisijas pieprasījums bija saistīts ar mēģinājumu celt valdības reitingu, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs, vienlaikus paužot pārliecību, ka tas neizdosies.

Lembergs informēja, ka vaicājot iedzīvotājiem, kā viņi vērtē ministru līdzšinējo darbu, atklājies, ka negatīvo vērtējumu ir vairāk nekā pozitīvo. Pēc SKDS aptaujas datiem, viszemākais reitings no ministriem ir izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai (-47,8) un bijušajai veselības ministrei Ilzei Viņķelei (-46,4).

“Šuplinskai reitings ir gandrīz -50. Tas ir izcils rezultāts. Gribu apsveikt Šuplinsku – viņai ir uz ko tiekties. Nav -100, tā kā vēl nav tik traki,” ironiski norādīja Lembergs.

Pēc viņa teiktā, tas, ka nevienam ministram nav pozitīvs reitings, jau atkal pierāda viņa vārdus, ka tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) prasība, ka Viņķele jāpatriec, ir saistīta tikai vienīgi ar valdības rūpēm savu savu reitingu.

Runājot par jauno veselības ministru Danielu Pavļutu (AP!) un par to, vai ar šādu gājienu izdosies paaugstināt valdības reitingu, Lembergs norādīja, ka tā tiek parādīta vilkme: “Vienu otru uz kādu laiku varēs nopirkt ar šādu lētu gājienu, bet katrā gadījumā izglābt reitingu ar to nevar.”

Foto: Valsts kanceleja


1,293 skatījumi

Un Tavas domas par šo?