Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lielo pilsētu asociācija: Izskatās, ka tikai Pūce uzskata, ka novadu reforma ir nepieciešama

Kā vārdā Pūce tik stingri iestājas par novadu reformu?

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministrs Juris Pūce (AP!) pie administratīvās reformas strādā viens pats – viņam nav citu valdības kolēģu atbalsta, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” izteicās Lielo pilsētu asociācijas vadītājs Viktors Valainis (ZZS).

“Pietrūkst ļoti daudz informācijas par reģionālo reformu. Bēdīgākais, ka skaidri redzams tas, ka principā VARAM ministrs strādā viens pats, viņam nav citu valdības ministriju atbalsta šajā procesā,” norādīja politiķis.

“No ministriju pusēm bija skaidri redzams, ka tās dzīvo savā pasaulē ar saviem izaicinājumiem, kas nekādā veidā, pat ne nedaudz virspusēji, nav saistīti ar to, ko dara Pūces kungs. Veselības ministrija būvē savu “ceļa karti”, Satiksmes ministrija izsludina iepirkumus uz tuvākajiem desmit gadiem par sabiedrisko pārvadājumu attīstību,” teica Valainis, norādot, ka “šīs nesakritības rada vēl vairāk jautājumu”.

“Politiskā līmenī tā sadarbībā ir, bet nonākot līdz praksei, mēs redzam pavisam citu ainu. Pagaidām izskatās, ka tikai Pūces kungs uzskata, ka šī reforma ir nepieciešama,” uzsvēra Valainis.

Zināms, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un ministrs Juris Pūce konsultācijās par pašvaldību reformu jau ticies ar deputātiem no 55 pašvaldībām.

Konsultācijas ar pašvaldībām ilgs līdz šī gada septembrim, bet tikšanās ar iedzīvotājiem sāksies jau drīzumā un notiks līdz nākamā gada maijam.

Foto: Valsts kanceleja


1,310 skatījumi

Un Tavas domas par šo?