Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nākamajā nedēļā bieži līs lietus

Atsevišķos rajonos pa laikam līs!

Nedēļas izskaņā un nākamās nedēļas sākumā bieži līs lietus, savukārt sākot ar nākamās darba nedēļas vidu – pastiprināsies anticiklona ietekme un nokrišņu būs mazāk, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Piektdien debesīs būs daudz mākoņi, vienīgi dienvidu daļā debesis brīžiem skaidrosies. Atsevišķos rajonos pa laikam līs. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš un maksimālā gaisa temperatūra dienā būs +12…+16°.

Sestdien biežāk starp mākoņiem uzspīdēs saule, bet īslaicīgs lietus gaidāms vienīgi vietām ziemeļu rajonos.

Svētdien Latviju jau sasniegs jauna nokrišņu zona un lietus ir gaidāms jau teritorijas lielākajā daļā. Dominēs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš. Gaisa temperatūra gan sestdien, gan svētdien dienas laikā būs +12…+17°, bet naktīs termometra stabiņš pazemināsies līdz +7…+11 grādiem.

Nākamajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi. Pirmdien Latviju no dienvidrietumiem sasniegs zema spiediena ieplaka, teritorijas lielākajā daļā līs lietus, bet vairāk nokrišņu būs valsts ziemeļu daļā. Sākot ar trešdienu, pastiprināsies augsta spiediena apgabals, līdz ar to darba nedēļas turpinājumā būtiski nokrišņi netiek prognozēti un kļūs par kādu grādu vēsāks. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš, trešdien piekrastē vējš būs arī brāzmains. Gaisa temperatūra dienā pieturēsies +10…+15 grādu robežās, savukārt naktī atdzisīs līdz +5…+10 grādiem.


1,174 skatījumi

Un Tavas domas par šo?