Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nemiro par Rebenoka slepkavību: Nozieguma cietsirdība ir pretrunā ar laupīšanas versiju

Bijušais ekonomists ministrs Rebenoka slepkavību saista ar OIK!

Lai arī Valsts policija uzskata, ka zvērināta advokāta Pāvela Rebenoka slepkavība varēja būt laupīšanas blakusefekts, nogalinātā draugs un bijušais ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV) uzskata, ka nozieguma cietsirdība ir pretrunā ar šo versiju.

“Viņš bija mans draugs un kolēģis. Mēs vienā gadā kopā mācījāmies Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē. Viņš bija labs cilvēks. Diemžēl viņa vairs nav ar mums,” norādīja Nemiro.

Komentējot traģisko Pāvela Rebenoka nāvi, Nemiro žurnālistiem norādīja, ka netic versijai, ka tā bijusi saistīta ar laupīšanu: “Es domāju, ka šī ir pasūtījuma slepkavība, tas ir skaidrs.”

Viņš to saista ar obligātās iepirkuma komponentes (OIK) atcelšanas mēģinājumu: “Protams, daži cilvēki ir ļoti ieinteresēti turpināt izsūkt naudu Latvijas sabiedrībā ar OIK. Nauda ir ļoti liela, un var gadīties, ka ar šo likumprojektu mēs kādam uzkāpām uz kājas. Likumprojekts [par OIK atcelšanu] bija ļoti smags, ne visas partijas atbalsta OIK atcelšanu, dažas mēģina palēnināt procesu, bet mēs tomēr virzīsimies uz priekšu. Versijas var būt dažādas, mēs gaidīsim, ko teiks tiesībaizsardzības iestādes,” sacīja Nemiro.

Kā pavēstījis Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Armands Ruks, trīs maskās tērpti noziedznieki advokāta Rebenoka mājā iebrukuši, uzlaužot durvis, un savus upurus tie situši ar rokām, kājām un turpat atrastiem dēļiem.

Foto: Valsts kanceleja


982 skatījumi

Un Tavas domas par šo?