Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Par savu ievēlēšanu Burovam jāpateicas JKP un JV

Vai Ušakova un Amerika ēra turpinās?

Šīs nedēļas sākumā Rīgas domes ārkārtas sēdē ar 35 deputātu atbalstu par Rīgas domes priekšsēdētāju ievēlēts līdzšinējais pilsētas mēra pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs. Žurnālists Aleksis Zoldners uzskata, ka par savu ievēlēšanu Burovam lielākoties ir jāpateicas Jaunajai konservatīvai partijai (JKP) un Jaunajai Vienotībai (JV), kas izvēlējās neko nedarīt, lai mainītu esošo situāciju Rīgas domē.

“Ja Rīgā vēl divus gadus būs līdzšinējā Nila Ušakova koalīcija, tad ir jāpasaka godīgi, ka par to ir atbildīgas Jaunā konservatīvā partija un Jaunā Vienotība, kuras šajā politiskās krīzes situācijā Rīgas domē, kad bija iespēja dabūt kaut kādu daļu varas, izvēlējās darīt neko!” norādīja Zoldners.

Pēc viņa sacītā, JKP un JV neatbalstīja nedz Burovu, nedz otru izvirzīto Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidātu Viesturu Zepu, par kuru nobalsoja 12 deputāti.

“Viņi izvēlējas darīt neko. Viņi arī tiešām darīja neko. Viņi varēja izvirzīt savu kandidātu, bet arī to viņi neizdarīja,” uzsvēra Zoldners.

Kā zināms, Rīgas domes deputāts Burovs līdz šim ieņēma Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komisijas priekšsēdētāja un Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisijas priekšsēdētāja amatus. Gandrīz desmit gadus Burovs vadīja Rīgas domes Īpašuma departamentu.

Foto: Rīgas dome


1,236 skatījumi

Un Tavas domas par šo?