Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pastāv aizdomas, ka daļa “Rīgas satiksmes” konsultantu bijuši fiktīvi

KNAB konstatējis padsmit iespējamus pārkāpumus "RS" konsultantu nodarbināšanā!

Pastāv pamatotas aizdomas, ka saistībā ar daļu “Rīgas satiksmes” konsultantu notikuši noziedzīgi nodarījumi, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” atzina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jēkabs Straume.

Komentējot ziņas, ka trīs gadu laikā “Rīgas satiksme” noslēgusi vairākus simtus līgumu ar aptuveni 60 privātpersonām, no kurām 28 personas tieši vai pastarpināti saistītas ar “Saskaņu”, Nilu Ušakovu vai Rīgas domes struktūrām, Straume norādīja, ka to, vai KNAB aizdomas apstiprināsies, šobrīd skaidro Valsts policija.

Savukārt runājot par “Rīgas satiksmes” iepirkumu krimināllietas attīstību, Straume norādīja, ka tajā turpinās darbs gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī.

Viņš arī pastāstīja, ka izmeklētāji sadarbojas ar kolēģiem Eiropā, jo “Rīgas satiksmes” korupcijas gadījumos iesaistīta arī Eiropas fondu nauda.

Jau ziņots, ka KNAB konstatējis, ka auditorkompānijas Ernst&Young sagatavotajā “Rīgas satiksmes” biznesa pārbaudes ziņojumā esošā informācija liecina par iespējamu amatpersonu izdarītu krāpšanu, jo ar dažādiem konsultantiem noslēgtie uzņēmuma līgumi, iespējams, ir fiktīvi.

Foto: F64


1,331 skatījumi

Un Tavas domas par šo?