Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Prātiņš atnāca, bet ne Petravičai!” Sociālajos tīklos virmo sašutums par ministres rīcību

Vai labklājības ministres amatu būtu jāieņem personai ar šādu reputāciju?

“Aplokšņu algu” skandāls saistībā ap labklājības ministres Ramonas Petravičas (KPV LV) vīra mazumtirdzniecības un transporta pakalpojumu uzņēmumu SIA “Monēta”, kur ministre vada finanses, pieņēmies spēkā pēc tam, kad sarunai “Delfi TV ar Jāni Domburu” studijā piekrita arī bijušais uzņēmuma darbinieks Dainis Prātiņš, kurš bez jebkādas anonimitātes apliecina – no Petravičiem saņēmis aplokšņu algu.

Prātiņam gan nav skaidrs, kā “ar šādu reputāciju viņa nokļuvusi tik tālu”. Viņš uzskata, ka Petravičai nav jāpaliek amatā, jo tā “ir naudas zagšana valstij un cilvēkiem”. Prātiņš, kurš strādājis kompānijas transporta atzarā, pildot šofera pienākumus, apliecināja, ka minimālā alga jeb oficiālā atalgojuma daļa tika pārskaitīta uz bankas kontu, bet pārējo summu saņēma vai garāžā, vai uz ceļa. Kad tikušies ar priekšnieku, mašīnā blakus sēdējusi arī tagadējā labklājības ministre Petraviča, tāpēc šoferis secina, ka viņa par notiekošo bija informēta.

Tikmēr Petraviča turpina noliedz aplokšņu algu maksāšanu, vairākkārtīgi nepiekrītot tam, sakot, ka : “Paklausieties! Ja jūs man sakāt – es esmu kaza. Es saku – nē. Jūs sakiet – nē, bet es esmu. Kā tad man attaisnoties?”

Savukārt uz jautājumu, vai viņa negrasās atkāpties no ministres amata, Petraviča atbildējusi noliedzoši: “Nē, negrasos!”

Tikmēr sociālajos tīklos “aplokšņu algas” skandāls izsaucis sabiedrības sašutumu – izmisīgā turēšanās pie amata krēsla neiztur nekādu kritiku!

Foto: Valsts kanceleja


2,049 skatījumi

Un Tavas domas par šo?