Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Premjers: Veselības aprūpes sistēma jau tagad ir pārslogota

Kariņš uzsver, ka valdības lēmums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu nebija politiski motivēts!

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pieļauj, ka ārkārtējās situācijas noteikto ierobežojumu ziņā varētu būt nelielas izmaiņas.

Intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” Kariņš norādīja, ka lēmumi, kurus valdība pieņem, nav politiski balstīti.

“Apiet ieviestos ierobežojumus nav grūti, taču ir ļoti neprātīgi. Jo jāatceras, ka vīrusu, pašam neizjūtot, var pārnest citam cilvēkam,” sacīja premjers.

Viņš norādīja, ka “ka ne jau valdība vēlas šādus ierobežojumus noteikt, bet tas tiek darīts, lai tiktu pasargāti Latvijas iedzīvotāji no inficēšanās ar Covid-19.”

Savukārt komentējot portālā “Manabalss.lv” sākto parakstu vākšanu par Covid-19 dēļ ieviesto ierobežojumu atcelšanu pirts un citiem skaistumkopšanas pakalpojumiem, Kariņš norādīja, ka viņš izprot dažādu sabiedrības un nozaru pārstāvju satraukumu, vienlaikus uzsverot, ka valdības lēmums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu nebija politiski motivēts.

“Teorētiski es pieļauju, ka kaut kas ierobežojumu ziņā varētu mainīties, taču galvenais ir vīrusa izplatības ierobežošana,” sacīja Kariņš.

Viņš uzsvēra, ka gadījumā, ja sabiedrība nesekos epidemioloģiskās drošības noteikumiem, var neizdoties ierobežot vīrusa izplatību: “Ja tas neizdodas, tad jau ir pavisam cita situācija. Veselības aprūpes sistēma jau ir pārslogota.”

Foto: Valsts kanceleja


1,056 skatījumi

Un Tavas domas par šo?