Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Šonedēļ daudzviet līs, tomēr gaiss pakāpeniski kļūs nedaudz siltāks

Termometra stabiņš atsevišķos rajonos noslīdēs līdz +3…+5 grādiem!

Šonedēļ daudzviet līs un ducinās pērkons, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Pirmdien laika apstākļus virs Latvijas noteiks augsta spiediena atzars, līdz ar to daudzviet starp mākoņiem spīdēs saule un lietus gaidāms vien dažviet. Gaisa masa virs Latvijas joprojām būs vēsa, tādēļ termometra stabiņš naktī uz pirmdienu atsevišķos rajonos noslīdēs līdz +3…+5 grādiem, lokāli zāles virskārtā iespējama arī salna.

Savukārt, jau otrdien atmosfēras spiediens pazemināsies un laika apstākļus sāks noteikt gaisa masu plūsma no rietumiem – vakarā, kā arī naktī uz trešdienu valsts teritoriju sāks šķērsot mākoņu un nokrišņu zona – tādēļ nedēļas vidū laiks gaidāms salīdzinoši mākoņains un daudzviet līs, atsevišķos rajonos ducinās arī pērkons.

Teritorijā ieplūstot siltākai gaisa masai, temperatūra dienās paaugstināsies līdz +19…+24 grādiem, bet naktīs nebūs vēsāks par +11…+16 grādiem. Vējš būs lēns līdz mērens un pārsvarā pūtīs no dienvidrietumiem, dienvidiem.

Arī nedēļas beigās laika apstākļi saglabāsies līdzīgi – ja vēl naktī uz ceturtdienu lietus teritorijas lielākajā daļā nav gaidāms, tad nedēļas izskaņā, pēc šī brīža prognozēm spriežot, daudzviet līs un ducinās pērkons. Arī temperatūra saglabāsies līdzīga, gaisam dienās dažviet iesilstot līdz +23…+24 grādiem.


1,080 skatījumi

Un Tavas domas par šo?