Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Tuvākajā nedēļā laiks būs samērā silts un bieži gaidāmi nokrišņi

Sals gan atkal varētu atgriezties!

Tuvākajās dienās Latvijā laika apstākļus turpinās noteikt ciklonu darbība, līdz ar to laiks būs lielākoties mākoņains un bieži jārēķinās ar nokrišņiem, galvenokārt lietu un slapju sniegu. Tā pat, pie mums ieplūstot siltākam gaisam, termometra stabiņš vairs nenoslīdēs zemāk par -5° atzīmi, gaisa temperatūra lielākoties būs ap 0° vai virs tās.

Darba nedēļas beigās pie mums turpinās ieplūst siltāks gaiss, debesis aizklās mākoņi, vien vietām tās īslaicīgi skaidrosies. Dažviet gaidāmi nelieli nokrišņi – lietus, slapjš sniegs. Pūtīs mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš, kas tikai piekrastes rajonos brāzmās sasniegs 15-16 m/s.

Brīvdienās saglabāsies lielākoties mākoņains laiks, sestdien vietām gaidāms lietus, bet jau sestdienas vēlā vakarā un naktī uz svētdienu gaidāmi intensīvākie nokrišņi – Latviju šķērsos nokrišņu zonas, kas atnesīs kā lietus, tā slapju sniegu, vietām arī sniegu. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš, un gaisa temperatūra gan diennakts tumšajā, gan gaišajā laikā būs 0…+4° robežās. Ņemot vērā, ka termometra stabiņš vēl vietām pieturēsies pie 0° atzīmes, atsevišķos posmos ceļi var būt slideni.

Darba nedēļas sākumā Latvijā laika apstākļus vēl turpinās noteikt ciklonu darbība – pirmdien vietām jārēķinās ar nokrišņiem, bet otrdien valsti atkal šķērsos plaša nokrišņu zona, daudzviet atnesot lietu, slapju sniegu, austrumos arī sniegu. Pūtīs lēns vējš. Gaisa temperatūra gan naktī, gan dienā būs -2…+3° intervālā. Darba nedēļas vidū, galvenokārt rietumos, vēl gaidāmi nokrišņi, pūtīs lēns austrumu puses vējš, bet gaisa temperatūra būs -3…+2°.

Šī brīža prognozes liecina, ka arī tālākajās dienās nokrišņu daudzums mazināsies un Latvijā, ieplūstot aukstākam gaisam, sals atkal varētu atgriezties – termometra stabiņam noslīdot zem -5 atzīmes.


911 skatījumi

Un Tavas domas par šo?