Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Uzņēmēja: “Ventbunkers” no veiksmīga uzņēmuma pārtapis par izdilušu ģindeni

Uzņēmums piecu gadu laikā, kopš nonācis Meroni pārraudzībā, faktiski iznīcināts!

Nedēļas nogalē 25 gadu jubileju atzīmēja viens no Latvijā lielākajiem tranzītuzņēmumiem “Ventbunkers”, par kura patiesā labuma guvēju nesen ir kļuvusi Šveices advokāta Rūdolfa Meroni grāmatvede, Austrijas pilsone Urzula Haranda. Ventspils biznesa aizkulišu pārzinātāja, uzņēmēja Eva Ciniņa sociālajā tīklā “Facebook” iezīmējusi skaudro situāciju – uzņēmums piecu gadu laikā, kopš nonācis Meroni pārraudzībā, faktiski iznīcināts.

“Pirms pieciem gadiem notika liela balle ar uguņošanu, darbinieki tika sveikti ar dāvanām un koncertu. Jā, lepojos ar to, ka tad kāds domāja par uzņēmumu un kolēģiem, mēģināja palielināt pamatalgas. Neļāva zagt un tāpēc tika atbrīvoti no amata,” norāda Ciniņa.

“Pagājuši pieci gadi, šodien darbinieki tika sveikti uzņēmuma jubilejā ar oficiālu paziņojumu, ka turpmāk piemaksas pie pamatalgas netiks maksātas. Tikai jāparaksta, ka iepazinušies. Balle? Meroni menedžments svin – katru mēnesi, kas viņiem daļas gar darbiniekiem. Var paši svinēt un, ja kādam kas nepatīk, var droši rakstīt atlūgumu,” esošo situāciju iezīmē uzņēmēja.

Viņa norāda, ka pāris gadu laikā uzņēmums ar miljonu samaksātiem nodokļiem kļuvis par tādu, kurš gada pārskatus neiesniedz un knapi velk dzīvību. Bet pat uzsāktā krimināllieta neesot izsaimniekošanas pierādījums. “Izmeklēs… līdz laikam, kad viss būs izlaupīts un kad nesanāks arī algām? Paldies Ģenerālprokuratūras ieceltajam mantas pārvaldniekam Meroni!” ironiski piebilst Ciniņa.

Šodien manam mīļajam “Ventbunkeram” 25…

Pirms 5 gadiem notika liela balle ar uguņošanu, darbinieki tika sveikti ar…

Posted by Eva Cinina on Sestdiena, 2019. gada 9. februāris


2,351 skatījumi

Un Tavas domas par šo?