Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ventspils mērs: Pilsētas domes opozīcija nodarbojas ar iebiedēšanu un draudiem

Ventspils opozīcijas attieksme pret darbu – briesmīga!

Ventspils pilsētas domes opozīcija ar apvainojumiem un draudiem vēršas ne tikai pret domes deputātiem, bet arī darbiniekiem, žurnālistus informēja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot ziņu, ka Ventspils opozīcija izlēmusi neameklēt domes sēdes saistībā ar nesaskaņām un strīdiem, Lembergs norādīja, ka pati opozīcija šos strīdus nereti aizsākt, jo neprot izturēties ar cieņu pret saviem kolēģiem.

“Viņi nosauca Uldi Boitmani faktiski par zagli. Es domāju, ka tā nedrīkst uzvesties un vienalga, vai tu esi pozīcijā vai opozīcijā. Jāsaka, ka viņi cūciski uzvedas. Un es tā arī pateicu [..] Tas cūciskums izpaužas ne tajā, ka viņi tur mums visu laiku neļauj apstiprināt dienas kārtību, vai tas, ka jautājumā par nodokļu atlaidēm viņi sāk runāt par hokeju kluba finansējumu, kur Landmanim ir personīga interese, bet pašā attieksmē,” uzsvēra Lembergs.

“Jautājumus, kurus var izskatīt 15 minūtēs, mēs esam spiesti izskatīt pusotru stundu. Visvairāk man nepatīk uzbrukumi domes darbiniekiem – iebiedēšana un draudi,” atzina Ventspils mērs.

Viņš atklāja, ka Ventspils opozīcija bija izteikusi draudus policijas priekšniekam. “Viņam tiek izteikti draudi, ka viņu atlaidīs no darba. Uz kāda pamata tādus draudus var izteikt, ja viņš ir labākais policijas šefs Latvijā un vada policiju jau 25 gadus? Un Ventspils policija strādā ļoti godprātīgi. Ja tev nepatīk vēlēšanu rezultāti, tad kāds sakars ar to ir policijas priekšniekam? Bet viņiem galvenais ir izgāzt to žulti uz visiem, kas pagadās pa rokai,” norādīja Lembergs.

Viņš gan nešaubās, ka Ventspils opozīcija drīzumā atkal apmeklēs domes sēdes, jo pretējā gadījumā tiem draud atstādināšana no amatiem.

“Tas, ka viņi tagad neapmeklē, ir tāda politiska izrādīšanās, lai atrastu iemeslu, kāpēc nenākt uz domes sēdēm. Ko es varu pateikt? Viņi uz domes sēdēm nāks, nekur viņi nespruks. Viņiem ir iespēja māžoties tikai divas sēdes, jo, ja viņi neattaisnoti neatnāk uz trīs sēdēm, tad atbilstoši likumam par pašvaldībām, viņiem var anulēt mandātu un viņu vietā nāk citi deputāti. Tā kā uz nākamo sēdi viņi būs kā “mazie nazīši”, jo viņiem ir bail, ka viņus izmetīs,” norādīja Lembergs.

Foto: F64


1,567 skatījumi

Un Tavas domas par šo?