Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ventspils peldbaseina būvniecības projekts – iesaldēts; jāgaida, kad slēptā naudas dalīšana beigsies

Pateicoties Ventspils pilsētas domes opozīcijai un valdībai, Ventspils peldbaseina būvniecības projekts šobrīd ir iesaldēts!

Pateicoties Ventspils pilsētas domes opozīcijai un valdībai, Ventspils peldbaseina būvniecības projekts šobrīd ir iesaldēts, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Viņš atgādināja, ka, pateicoties Ventspils opozīcijai, Ventspils pilsētai tika atņemts finansējums, ko tostarp bija paredzēts ieguldīt jaunā peldbaseina projektēšanā.

Kā zināms, Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputāti – Ģirts Valdis Kristovskis, Aivis Landmanis, Dace Korna un Ivars Landmanis – bija vērsušies ar iesniegumu LR Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā, apšaubot 2019. gada 29. janvārī noslēgto līgumu starp Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju un Ventspils pilsētas domi par valsts finansējuma 1,55 miljonu eiro piešķiršanu Olimpiskā centra “Ventspils” sporta infrastruktūras attīstības programmas īstenošanai, pēc būtības uzskatot, ka nelietderīgi ir uzlabot Ventspils sporta infrastruktūru.

“Tā bija slepena vienošanās ar “Saskaņu”, lai viņi atbalstītu budžetu, un tāpēc tika realizēta šī zemdeķa vienošanās, kā rezultātā Rēzeknei iedeva lielāku daļu no šīs naudas,” norādīja Lembergs.

Viņš norādīja, ka pagaidām peldbaseina projekts ir iesaldēts: “Jāgaida laiki, kad zemdeķa naudas dalīšana ar “Saskaņu” valdošajā koalīcijā nebūs.”

Kā zināms, Olimpiskais centrs “Ventspils” apsaimnieko Ventspils sporta bāzes, starp kurām ir arī četras Nacionālās sporta bāzes, un šo bāzu uzturēšana notiek par Olimpiskā centra “Ventspils” un Ventspils pilsētas pašvaldības līdzekļiem. Šeit jānorāda, ka atbilstoši valsts sporta politikas pamatnostādnēm 2014.–2020. gadam Nacionālo sporta bāžu uzturēšanā ir jāpiedalās arī valstij ar savu finansējumu, kas netiek pildīts.


1,174 skatījumi

Un Tavas domas par šo?