E-veselības sistēmas “klibuma” iemesls ir tāds, ka šis projekts tapis un ticis pasūtīts ne gluži godprātīgi, intervijā “900 sekundēm” sacīja politiķe Ilze Viņķele (Kustība “Par!”). “Kad pildīju labklājības ministres pienākumus, bija skaidrs, ka virkne e-projektu, kas ir nosolīti, ir vienkārši nosolīti pa draugam,” sacīja Viņķele, norādot, ka nekad primāra nav bijusi runa par sistēmas funkcionalitāti. […]

