Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Dziesmu un deju svētku biļetes būs par 30% dārgākas

Biļešu cenu kāpums tiek prognozēts patreiz pie nosacījuma, ja izdosies pārdot visas biļetes!

Nākamo Dziesmu un deju svētku biļetes būs par 30% dārgākas, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Dziesmu un deju svētku padomes priekšsēdētājs, kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).

“Mēs esam absolūti gatavi tam [Dziesmu un deju svētkiem]. Ja vēl februārī vai martā mums bija šaubas par to, vai 2023. gadā varēsim noturēt svētkus cerētajā līmenī, tad kopš aprīlī varējām atsākt mēģinājumus, man šaubu vairs nav,” sacīja Puntulis.

“Dziesmu svētku procesam ir nodrošināti 6,5 miljoni, bet jau šobrīd ir skaidri zināms, ka tas ir nepietiekami. Pirmie provizoriskie aprēķini liecina, ka būs nepieciešams papildu finansējums aptuveni 3,5 – 5 miljonu apmērā. [..] Biļetes būs par 30% dārgākas,” sacīja ministrs.

Viņš norādīja, ka šāds biļešu cenu kāpums tiek prognozēts patreiz pie nosacījuma, ja izdosies pārdot visas biļetes un nepieaugs vēl kādas ar svētku rīkošanu saistītas izmaksas.

Ministrs norādīja, ka Dziesmu un deju svētku biļešu izplatītājs tiks izraudzīts konkursa kārtībā. Taču jau šobrīd ir skaidrs, ka biļešu tirdzniecība notiks pakāpeniski, “lai nebūtu tā, ka vienā dienā mēs atveram pilnīgi visu vaļā uz visiem pasākumiem un tad tur arī notiek visas tehnoloģiju nepilnības”.


1,319 skatījumi

Un Tavas domas par šo?