Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Es provocējot cilvēkus!” Vīrietim Uzvaras parkā policija aizrāda par piesprausto Latvijas karodziņu

Kurā valstī mēs īsti dzīvojam?

Vakar, 9. maijā, Uzvaras parka teritorijā Rīgā notika vairāki pasākumi, kas saistīti “Uzvaras dienu”, kuru arī svin Krievijā. Vilšanos par Rīgas pašvaldības policistu darbu paudis kāds Latvijas iedzīvotājs, kuram policisti aizrādījuši par to vien, ka viņš caur Uzvaras parku gājis ar piespraustu Latvijas karoga lentīti.

“Šodien vairākas reizes komunicējot ar Rīgas pašvaldības policistiem nācās viņos vilties. Taču pēdējā tikšanās mājupceļā mani pārsteidza. Tā kā biju piegājis pie Represēto organizācijas biedriem, tad man tika uzdāvināta Latvijas karodziņa piespraude. Tā nu sanācis, ka ceļš mājup uz Bieriņiem bija gar Uzvaras parku. Un tur pienāca Pašvaldības policists un aizrādija par piesprausto karodziņu, jo lūk es provocējot cilvēkus uz ielas. Lieki teikt, ka gāju pa pasākumam pretējo ielas pusi, priecājoties par dižgobu. Laukam jau ar katru tādu aizrādijumu aizvien vairāk nesaprotu, kurā savienībā mēs dzīvojam. Interesanti, vai tieši tāpat viņi rīt aizrādis arī oradžbrūno piespraužu nēsētājiem,” sociālajā tīklā “Facebook” pauž Valdis.

Šodien vairākas reizes komunicējot ar Rīgas pašvaldības policistiem nācās viņos vilties. Taču pēdējā tikšanās mājupceļā…

Posted by Valdis Gavars on trešdiena, 2018. gada 9. maijs

Foto: Saeimas kanceleja


2,048 skatījumi

Un Tavas domas par šo?