Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kariņš: Ja situācija nemainīsies, būsim spiesti noteikt plašākus pārvietošanās ierobežojumus

Jaunedēļ plānots lemt par iespējamiem papildus ierobežojumiem!

Ja Covid-19 izplatība nemazināsies, sabiedrībai jābūt gatavai pārvietošanās ierobežojumiem, šorīt intervijā LTV “Rīta panorāmā” atzina premjers Krišjānis Kariņš (JV).

“Mums ir jāsaprot, ka situācija ir mūsu pašu rokās. Mēs saprotam, ka mediķi ir pilnīgi pārslogoti, slimnīcas ir krīzes situācijā. Ja mēs nepulcējamies, neciemojamies, nekontaktējamies, mēs varēsim saslimstību samazināt,” sacīja premjers.

Viņš norādīja, ka sabiedrībai jābūt gatavai, ka, iespējams, ja nekas nemainīsies, mēs būsim spiesti ieviest pārvietošanās ierobežojumus: “Jaunnedēļ skatīsim, lemsim, vai ko mainīt vai nemainīt.”

Premjers informēja arī par to, ka Veselības ministrija turpina vakcinēšanas plānu pilnveidot: “Vēl ir jāprecizē pilna loģistika. Arī tas, kā pārliecināt visus Latvijas iedzīvotājus, ka tā lieta un droša un kā tā ir darāma. Mums jāzina visiem, kāda ir tā rinda un kur katram tā rindas kārta ir.”

“”Pfizer” un “BioNTech” ir vienīgā vakcīna, kas šobrīd ir apstiprināta. Vakar pieņēmām lēmumu kopā ar Lietuvu un Igauniju iepirkt papildu vakcīnas. Te ir jautājums, kā ražotājs varēs piegādāt. Gaidām, kad vēl citi ražotāji saņems atļaujas,” sacīja Kariņš.

Viņš gan aicināja ikvienu domāt līdzi, jo pašlaik nav daudz prasīts – tikai neciemoties un nepulcēties.

Foto: Valsts kanceleja


949 skatījumi

Un Tavas domas par šo?