Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kariņš: Sankciju pret Krieviju jautājumi virzas lēni

Eiropai jādara vairāk Ukrainas atbalstam!

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja, ka Eiropai ir jāturpina darbs pie jaunu sankciju ieviešanas pret Krieviju.

“Pret Krieviju vajag vērst plašas sankcijas, lai piegrieztu naudas pieplūdumu Kremlim, lai tas nevarētu finansēt savu kara mašinēriju. Jāturpina darbs, jāiet tālāk ātrāk un straujāk. Nevis domāt – kas mums no tā būs, bet domāt, kā izolēt Krievijas ekonomiku,” sacīja Kariņš.

Kariņš intervijā atzina, ka sarunu galvenie temati Eiropā šobrīd ir par Krievijas energoresursu pakļaušanu sankcijām.

“Tiek strādāts pie scenārija, ja Latvijā būtu 40 000 Ukrainas kara bēgļu, bet vēl nav aprēķināts vajadzīgais finansējums. Jebkurā gadījumā mums ir jāpalīdz šiem kara bēgļiem un vajadzīgos līdzekļus mēs atradīsim un piešķirsim,” piebilda Kariņš.

Savukārt Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs intervijā Latvijas Radio pauda viedokli, ka “Eiropas Savienības vienotība patiesībā pieaug. Cits jautājums, ka esam nonākuši līdz sestakai sankciju kārtai, kurai vajadzētu ietvert naftas un gāzes embargo, bet tas ir ļoti sensitīvs jautājums visiem, jo ir valstis, kas ir prokrieviskas.”

Foto: Valsts kanceleja


1,033 skatījumi

Un Tavas domas par šo?