Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Latvijas Pasts padome atkāpjas no amatiem

Sadarbība un komunikācija ar Satiksmes ministriju nonākusi strupceļā!

Valsts AS Latvijas Pasts padomes locekļi paziņojuši par atkāpšanos. Paziņojumā medijiem tiek norādīts, ka sadarbība un komunikācija ar Satiksmes ministriju nonākusi strupceļā un nav vērsta uz konstruktīvu darbu pie kopīga mērķa nodrošināt un attīstīt konkurētspējīgu uzņēmumu, kas veic tā statūtos paredzēto darbību.

Latvijas Pasta padomē līdz šim darbojās tās priekšsēdētājs Raimonds Dūda un padomes loceklis Ivars Blumbergs.

Skaidrojot šo soli, viņi norāda uz to, ka konkurence nozarē rosina mainīt arī Latvijas Pastu, tāpēc vairāk nekā gadu noritēja darbs pie jaunās stratēģijas projekta izstrādes. Nospraustais kurss paredz mainīt esošo biznesa modeli un uzlabot uzņēmuma procesus, lai tie atbilstu mūsdienu nozares specifikai un sabiedrības aktuālajām vajadzībām, kā arī uzlabot uzņēmuma finanšu rādītājus. Stratēģijas izstrādē esot bijuši iesaistīti un nepārtraukti klātesoši arī Satiksmes ministrijas atbildīgie ierēdņi, tāpat kā ministrijas pārstāvji bija informēti par Latvijas Pasta tīkla reorganizāciju.

“Tāpēc pārsteidzošs un neizprotams ir komunikācijas veids, stils un kanāli, ko pēdējās nedēļās izvēlējās satiksmes ministra birojs, būtiskus jautājumus nevis risinot tieši ar uzņēmumu, bet publiskojot sociālajos tīklos. Tikpat negaidīts bija ministra biroja sociālajos tīklos paustais sašutums un publiskais pieprasījums skaidrot uzņēmuma labāko darbinieku apbalvošanas pasākuma izmaksas, kuras Satiksmes ministrija bija iepriekš redzējusi un akceptējusi,” pausts padomes locekļu paziņojumā.

Dūda un Blumbergs esot saskatījuši iespēju attīstīt un veidot Latvijas Pastu par mūsdienīgu un veiksmīgu uzņēmumu.

“Sabiedriskajā telpā daudz tiek diskutēts par Latvijas tautsaimniecības atpalicību no citām Baltijas valstīm, par zemo Latvijas darba ražīgumu un produktivitāti. Lai sasniegtu rezultātu ir jāmainās un jāpilnveidojas katram, arī Latvijas Pastam un sabiedrībai kopumā. Neviens cits mūsu vietā to nedarīs. Pasta nodaļu, kurās ir ļoti neliels klientu apmeklējums, transformācija un pasta pakalpojuma nodrošināšana racionālā veidā vistiešākā mērā ir solis, lai mazinātu Latvijas tautsaimniecības atpalicību. Ja politiskā skatuve ir būtiskāka un nav drosmes realizēt nepopulārus, bet uzņēmuma nākotnei un Latvijas ekonomikai būtiskus lēmumus, tad neredzam iespēju turpināt pildīt savus Latvijas Pasta padomes locekļu pienākumus,” teikts paziņojumā.


2,189 skatījumi

Un Tavas domas par šo?