Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: “Jaunajai Vienotībai” nav izdevīgi, ka man noņem sankcijas

Vai esam unikāla valsts, kurā valdība brauc pēc sankcijām pret savu valsti?

Mēs esam unikāla valsts, kurā valdība brauc pēc sankcijām pret savu valsti, “Nra.lv sarunas” sacīja partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

“2019. gada decembrī ASV ieviesa apjomīgas sankcijas pret Latviju, neatkarīgu valsti, NATO valsti un Eiropas Savienības valsti – pēc Kariņa valdības neatlaidīga lūguma. Rezultātā tika dots liels trieciens Latvijas transporta nozarei, visam biznesam, kas ir saistīts ar ostām. Tā rezultātā “Latvijas dzelzceļam” ir maksātnespēja, ko viņi, saņemot pabalstu, ir tā kā attālinājuši,” sacīja Lembergs.

“Viena gada laikā, kad Ventspils ostu pārņēma valsts ar Ģirtu Valdi Kristovski priekšgalā no “Jaunās vienotības”, kravu apgrozījums ostā samazinājās divas reizes. Paldies mūsu stratēģiskajiem partneriem par ieviestajām sankcijām,” izteicās politiķis.

“Kas vēl interesanti – no Putina Krievijas premjers uz Ameriku nebrauca pēc sankcijām, bet mūsu valsts valdības vadītāja pirmais vietnieks Jānis Bordāns Kariņa uzdevumā aizbrauca pie amerikāņiem, lai pret Latviju tiktu pielietotas sankcijas. Vai kas tāds vēl ir dzirdēts? Vai no Ziemeļkorejas kāds brauca pēc sankcijām vai no Irānas? Mēs esam unikāla valsts, kurā valdība brauc pēc sankcijām pret savu valsti,” sacīja Lembergs.

Vaicāts, vai pirms Valsts prezidenta ievēlēšanas un jaunās valdības izveidošanas, ir bijis arī jautājums par sankciju noņemšanu, Lembergs atbildēja: “Vai “Jaunajai Vienotībai” ir izdevīgi, ka Lembergam noņem sankcijas? Un kuras valsts pilsonis ir Kariņš? Viņš ir ASV pilsonis. “Jaunajai Vienotībai” nav izdevīgi, ka Lembergam noņem sankcijas.”

“Mani pielīdzina pasaules nabai un uzliek sankcijas. Paldies, ka viņi man nav sabumbojuši māju!” piebilda politiķis.


1,280 skatījumi

Un Tavas domas par šo?