Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Liedzot man balstvakcīnu, valsts ir man nodarījusi fizisku un morālu kaitējumu

Lembergs jau vairākus mēnešus regulāri lūdzis nodrošināt viņam balstvakcīnu, bet šie iesniegumi ignorēti!

Lai arī politiķis Aivars Lembergs beidzot ir atguvusies no Covid-19, slimības laikā vīruss viņam nopietni bojājis trešo daļu plaušu. Pats politiķis norāda, ka tas viņam no valsts puses norādīts apzināti un mērķtiecīgi.

“To [ka man bojātas trešdaļa plaušu] noteica datortomogrāfs 18. decembrī Dobeles slimnīcā, bet no 19. līdz 23. decembrim piecas dienas laida caur sistēmu Dexamethosoni 8 mg. Dakteri apgalvo, ka tas dikti palīdz, antivielas atjaunojoties. Pēc kādiem mēnešiem jātaisa atkārtots izmeklējums plaušām. Ceru, ka būs labi,” vēstulē sievai Kristīnei norādīja Lembergs.

Pēc viņa teiktā, viņam vēl mazliet ir klepus un krūtīs lejas daļā tā kā spiež, bet kopumā viņš jūtoties gana vesels.

“Pirmdien, 20. decembrī, uztaisīja atkārtotu asins analīzi. Iekaisuma līmenis asinīs nokrities no 50 (10. decembrī) uz 1,5 (pie normas 5 (max)). Tātad – iekaisums nav, tas ļoti svarīgi. Un, ja uz 10. decembri antivielas nebija, tātad es saslimu, jo no Janssen vakcīnas ierosinātām antivielām nebija neviena, tad pēc 20. decembra analīzēm antivielas man ir tik, ka varu bez maskas strādāt Covid-19 nodaļā! Tātad skaidri pierādīts, ka Janssen 7 mēnešus neaizsargā, obligāta revakcinācija pēc 2 mēnešiem,” norādīja politiķis.

Lembergs uzsvēra, ka viņš ar koronvīrusu saslima, jo viņu divus mēnešus atteica revakcinēt, kaut arī viņš ir prioritārā riska grupā, kurus stimulē, lai tā vakcinējas: “Skaidrs, ka ar apzinātu rīcību valsts ir man nodarījusi fizisku un morālu kaitējumu. Apzināti un mērķtiecīgi.”

Kā zināms, nesen apritēja desmit mēneši kopš politiķis Aivars Lembergs atrodas apcietinājumā Rīgas Centrālcietumā. Pa šo laiku ievērojami pasliktinājusies Lemberga veselība un viņš paspējis saslimt arī ar koronavīrusu. Vienlaikus Rīgas apgabaltiesa jau vairākas reizes noraidījusi Lemberga lūgumu pārskatīt viņam noteikto drošības līdzekli – apcietinājumu.

Foto: F64


1,234 skatījumi

Un Tavas domas par šo?