Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Sabiedriskie mediji izplata Kremļa propagandu

Lembergs uzsver – viņš nekad nav bijis pret NATO!

Valstij piederošie mediji izplata Kremļa propagandu, sacīja Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs.

“Lai cik tas nebūtu jocīgi, Latvijas valdības LTV1 un portāls LSM, raidījuma “deFacto” vadītājs Arnicāns nodarbojas ar Kremļa propagandas izplatīšanu,” pauda Lembergs.

Šie mediji esot apgalvojuši, ka “Aivars Lembergs 2014. gadā ir izteicies pret NATO.”: “Tie ir meli. Arnicān, LTV1 un LSM, kāpēc jūs izplatāt Kremļa propagandu Latvijas nodokļu maksātāju finansētos medijos?”

Lembergs norādīja, ka 2014. gadā neizteicās pret NATO, bet izteicās pret to, ka “NATO karavīri Ventspils pilsētas centrā čurāja, postīja puķu dobes, apdzērušies tajās gulēja un atsevišķi personāži, ieejot kafejnīca, tur rādīja savu mantību.”

Pēc viņa teiktā, tāda uzvedība viņa acīs diskreditē NATO karavīrus.

“Es neesmu izteicies pret NATO. Tieši otrādi – tad, kad bija Induļa Emša valdība, ZZS valdība, Latvija pievienojās NATO. Ja jau es biju pret NATO, tad kā varēja pievienoties? Nav loģikas,” uzsvēra Lembergs.

Viņš aicināja valstij piederošos medijus beigt nodarboties ar Kremļa propagandu: “Es saprotu, ka jūs par to saņemat naudu, bet tomēr tas neatbilst patiesībai. Nevajag izplatīt Kremļa melus.”

Foto: F64


1,294 skatījumi

Un Tavas domas par šo?