Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Valsts un atsevišķus privātos medijus kontrolē propagandisti

Viens no pirmajiem noteikumiem, lai piešķirtu valsts naudu konkrētam medijam, esot nedot vārdu Aivaram Lembergam!

Šobrīd Latvijas medijus lielākoties kontrolē propagandisti, intervijā raidījumā “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” sacīja Ventspils pilsētas domes politiķis Aivars Lembergs.

“Propagandisti šobrīd kontrolē valsts radio, valsts televīziju un lielā mērā kontrolē arī privātos medijus, jo viņi tur savās rokās tos vairākus miljonus eiro, ko dala medijiem, tai skaitā privātiem. Viņi vieniem dod un citiem nedod,” sacīja Lembergs.

Pēc politiķa teiktā, viens no pirmajiem noteikumiem, lai piešķirtu valsts naudu konkrētam medijam, esot “nedot vārdu Aivaram Lembergam.”: “Tas ir pirmais noteikums, lai varētu dabūt naudu no valsts. Ja tāds ir valsts uzstādījums pret opozīcijas politiķi, kāda tur demokrātija?”

“Kā mani var nevajāt, ja es un manis vadītā partija uzvar vēlēšanās, man atrodoties cietumā? Eiropā tāds gadījumā nav bijis. Kā mani var nevajāt?” izteicās Lembergs.

Viņš ironizēja: “Vajāt opozīciju – tas ir kārtīgs demokrātijas sasniegums. Levits tagad izveido demokrātijas akadēmiju, kur visai pasaulē mācīs, kā vajag nomočīt opozīciju.”

Foto: F64


1,201 skatījumi

Un Tavas domas par šo?