Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Valsts valodas zināšanas būtu jāpārbauda nevis skolotājiem, bet gan Kariņam un Levitam

Ar savām valsts valodas pārbaudēm Valsts valodas inspekcija pazemo skolotājus!

Ar savām valsts valodas pārbaudēm Valsts valodas inspekcija pazemo skolotājus, uzskata Ventspils pilsētas domes politiķis Aivars Lembergs.

“Ziņa – Valsts valodas inspekcija ir pārbaudījusi latviešu valodas un literatūras skolotājai latviešu valodas zināšanas. Skolotājai, kura ir latviete, kura ir beigusi latviešu vidusskolu un augstskolu, kura ir maģistre filoloģijā. Latviešu filoloģijā, kura perfekti zina latviešu valodu. Kāpēc Valsts valodas inspekcijai ir jāpazemo skolotāja?” sašutis bija Lembergs.

“Kāpēc Valsts valodas inspekcija nepārbauda latviešu valodas zināšanas Kariņam un Levitam, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda, kuri nav beiguši latviešu vidusskolu un latviešu augstskolu?” turpināja Lembergs.

Viņš uzsvēra: “Kāpēc ir jāņirgājas par iedzimtiem latviešiem? Kāpēc Valsts valodas inspekcija nepārbauda, vai visām precēm, ko pārdod Latvijā, instrukcijas ir izlasāmas latviešu valodā? Man ir bijis daudz gadījumi, kad instrukcijas latviešu valodā nav pieejamas. Tāpēc, ka Valsts valodas inspekcija nevis domā par latviešu valodu, bet par to, kā pazemot cilvēkus, latviešu valodas skolotājus.”

Foto: F64


1,408 skatījumi

Un Tavas domas par šo?