Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Levits: Obligāta vakcinācija būs vajadzīga tad, ja laicīgi nesasniegsim pietiekoši augstu vakcinācijas aptveri

Atsevišķas valstis jau ir pieņēmušas noteikumus, ka par 50-60 gadiem vecākiem cilvēkiem ir obligāti jāvakcinējas pret Covid-19!

Ja pietiekami ātri netiks sasniegta vakcinācijas aptvere, Latvijā varētu tikt ieviesta obligāta vakcinācija noteiktās vecuma grupās, pieļāva Valsts prezidents Egils Levits

Pēc viņa teiktā, ja saslimstība ar Covid-19 turpinās pieaugt, obligāta vakcinācija vecuma grupā virs 60 gadiem varētu būt nepieciešama. “Eiropa iet obligātās vakcinācijas virzienā. Ir valstis, kas noteikušas obligātu vakcināciju vecuma grupām arī virs 50 gadiem. Diskusijas turpinās. Mums patlaban ir vakcinēti aptuveni 80% senioru, ja mēs sasniegtu 90% un lielāku vakcinācijas aptveri, tāda diskusija būtu lieka,” uzsvēra prezidents.

Viņš uzsvēra, ka obligāta vakcinācija būs vajadzīga tad, ja laicīgi nesasniegsim pietiekoši augstu vakcinācijas aptveri.

Vienlaikus viņš norādīja, ka vakcinācija vispirms ir katra cilvēka paša atbildības jautājums, izpratne par to, kas ir nepieciešams, lai pasargātu sevi un pasargātu citus.

Pēc viņa teiktā, atsevišķās valstīs jau vakcinācija ir noteikta kā obligāta.

Foto: F64


1,242 skatījumi

Un Tavas domas par šo?