Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nākamajā nedēļā kļūs vēsāks

Nedēļas nogalē brāzmas pierims un nokrišņu daudzums mazināsies!

Nedēļas izskaņā, ciklona ietekmei samazinoties, brāzmas pierims un īslaicīgs lietus gaidāms vien vietām. Jaunnedēļ, no ziemeļiem ieplūstot vēsākai gaisa masai, gaiss dienā iesils vien līdz +13…+18°, savukārt naktīs vietām termometra stabiņš noslīdēs zem +10° atzīmes.

Nedēļas noslēgumā sagaidāms mainīgs mākoņu daudzums, vietām, galvenokārt Vidzemē, īslaicīgi līs, sestdienas dienā iespējams arī pērkona negaiss. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidrietumu, dienvidu vējš, kas sestdien iegriezīsies no rietumiem, ziemeļrietumiem. Naktis būs samērā vēsas, gaiss atdzisīs līdz +10…+14°, vien vietām piekrastes rajonos būs par kādu grādu siltāks, savukārt dienās termometra stabiņš pakāpsies līdz +15…+20°.

Jaunās nedēļas pirmajā pusē būs mākoņains laiks, tomēr brīžiem arī uzspīdēs saule. Ievērojami nokrišņi nav sagaidāmi. Pūšot lēnam ziemeļu puses vējam, Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa, līdz ar to naktīs gaiss atdzisīs līdz +7…+13°, vietām piekrastē +14…+15°, bet dienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +13…+18°.

Pašreizējās prognozes liecina, ka nedēļas otrajā pusē no ziemeļiem Latvijai pietuvosies ciklons, kā ietekmē daudzviet sagaidāms lietus un piekrastes rajonos pūtīs brāzmains vējš. Gaiss dienās iesils līdz +13…+16°, taču naktīs lielākajā daļā valsts teritorijas tas atdzisīs līdz +8…+13°.


835 skatījumi

Un Tavas domas par šo?