Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nākamajās septiņās dienās biežāk gaidāmi nokrišņi

Iespējams pirmais sniegs!

Oktobra sākums ir aizvadīts ar ļoti sausu laiku, taču šonedēļ jau biežāk lija, jo sevišķi Kurzemē. Arī nākamās 7 dienas būs salīdzinoši lietainas, un pastāv iespēja, ka tiks novērots pirmais sniegs.

Piektdiena būs lietainākā un vējainākā šīs nedēļas diena. Naktī, sākot ar rietumiem, debesis apmāksies un rietumu daļā līs. Dienā daudzviet līs, Kurzemē lietus būs ilgstošs, kā arī lokāli iespējams arī pērkona negaiss un krusa. Naktī uz piektdienu Latgalē temperatūra pazemināsies pat līdz +1°, kamēr pārējā valstī būs +4…+10°. Dienā gaisa temperatūra būs +8…+12° – piekrastē siltāks, bet iekšzemē – vēsāks. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, kas piekrastē brāzmās sasniegs pat 20 m/s.

Sestdien nokrišņi mitēsies un pierims arī vējš, bet svētdien no rietumiem Latviju šķērsos jauna nokrišņu zona un teritorijas lielākajā daļā atkal līs. Bet jaunās nedēļas sākums iesāksies ar sausākiem laikapstākļiem. Dienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +7…+12°, bet naktīs pazemināsies līdz +3…+8°, debesīm skaidrojoties, vēl par dažiem grādiem vairāk.

No otrdienas aktīvu Atlantijas ciklonu ietekmē debesis bieži aizklās mākoņi, nesot ievērojami lietaināku laiku. Gaisa temperatūra saglabāsies diezgan stabila, naktī nenokrītot zem +3° grādiem un dienā nepārsniedzot +14°. Nedēļas vidū Latvijā ieplūdīs nedaudz siltāks gaiss, naktīs gaisa temperatūra pieturēsies ap +10°, bet dienā paaugstināsies līdz pat +13…+15°, tomēr pastāv iespēja, ka darba nedēļas izskaņā mūsu reģionā ieplūdīs vēsākas gaisa masas un pastāv iespēja, ka pirmo reizi šajā rudens sezonā tiks novērots sniegs un zemes virsmu dažviet īslaicīgi pārklās neliela sniega kārtiņa.


990 skatījumi

Un Tavas domas par šo?