Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nākamās nedēļas sākumā daudzviet naktīs sagaidāms sals

Gaisa temperatūrā naktīs samazināsies līdz -5°!

Nedēļas izskaņā paliks vēsāks un sausāks, bet nākamās nedēļas sākumā daudzviet naktīs sagaidāms sals.

Ciklona ietekmei Latvijas teritorijā mazinoties, brāzmainais vējš, kā arī nokrišņi mitēsies. Tā vietā laikapstākļus noteiks augsta spiediena apgabals, un no ziemeļiem Latvijā ieplūdīs vēsākas gaisa masas. Lai gan nākošās nedēļas sākumā lielākais aukstums sagaidāms Krievijas rietumos, arī mūsu teritorijā temperatūra naktīs daudzviet būs zem 0°, vietām valsts austrumos termometra stabiņš noslīdēs līdz -5° atzīmei.

Piektdien naktī debesis būs apmākušās, tomēr no rietumiem mākoņi pakāpeniski izklīdīs. Naktī daudzviet īslaicīgi līs. Diena aizritēs bez nokrišņiem. Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs rietumu, dienvidrietumu vējš, kas naktī un no rīta piekrastes rajonos sasniegs 15-19 m/s. Gaisa temperatūra naktī +3…+8°, dienā +6…+10°.

Brīvdienās laiks būs rāms un pelēcīgs. Mākoņi klās debesu lielāko daļu. Tiem daudzviet pievienosies migla, kas naktīs un no rītiem sagaidāma daudzviet. Vietām migla saglabāsies arī dienā. Nokrišņi gaidāmi vien naktī uz svētdienu vietām Kurzemē. Pūtīs lēns mainīga virziena vējš. Gaiss naktīs atdzisīs līdz -1…+4°, savukārt dienās iesils līdz +3…+6°.

Nākamās nedēļas sākumā Latvijā no ziemeļiem ieplūdīs vēsākas gaisa masas. Joprojām saglabāsies lēns mainīga virziena vējš, un lielākoties mākoņainas debesis. Nokrišņi netiek prognozēti. Gaisa temperatūrā naktīs samazināsies līdz 0….-5°, izņēmums ir piekrastes rajoni, kur temperatūra saglabāsies -1…+3° robežās. Dienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz -1…+5°.

Tālākās prognozes liecina, ka nākamās nedēļas vidū un beigās gaisa temperatūra gan naktīs, gan dienās nostabilizēsies +2…+8° robežās. Dominēs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš un Latviju sasniegs jaunas nokrišņu zonas ar lietu.


863 skatījumi

Un Tavas domas par šo?