Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Olainfarm” vadītājs Bundulis izvairās komentēt uzņēmuma meitasuzņēmuma darbību Krievijā

Mediju materiāls

Krievijas uzņēmums “Olainfarm Rus”, kas, kā izpētījis žurnālists Ansis Pūpols, joprojām nodarbojas ar Olainē ražoto zāļu tirgošanu Krievijā, iespējams sadarbojas arī ar Krievijas pilsones Aļonas Kuratovas vadīto labdarības fondu “Bērni taurenīši”.

Par “Olainfarm” sadarbību ar “Bērni taurenīši” liecināja ieraksts mājaslapā Olainfarm.ru.

Tur izskaidrots, ka “Olainfarm” palīdz vākt šai organizācijai ziedojumus, izmantojot speciālu zāļu mārketinga sistēmu “Doktora akadēmija”. Šo izglītojošo programmu radījis uzņēmums “Olainfarm” kopā ar Krievijas jauno medicīnas speciālistu asociāciju.

Olaines zāļu ražotāja vadītājs Juris Bundulis gan no žurnālista jautājumiem par Krievijas meitasfirmas sadarbību ar Maskavas organizāciju “Bērni Taurenīši” izvairās. Lai arī apsolījis atsūtīt atbildi saistībā ar “Olainfarm” iespējamo sadarbību ar Kremļa organizāciju, J.Bundulis to nav izdarījis, tādējādi metot šaubu ēnu pār uzņēmuma darbību. Arī uz A.Pūpola rakstiski uzdotajiem jautājumiem “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs atbildes nav sniedzis.

Kā liecina pieejamā informācija, Krievijas uzņēmuma “Olainfarm rus” apgrozījums 2023. gadā ir kāpis par 23% un sasniedzis 7,7 miljonus eiro. Peļņa kāpusi gandrīz 3 reizes un pērn bija 500 000 eiro jeb 55 miljoni rubļu.


1,143 skatījumi

Un Tavas domas par šo?