Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pensionāriem tomēr nepiešķirs vienreizēju 200 eiro pabalstu

Deputāti ar balsojumu lēma likumprojektu nenodot tālākai izskatīšanai!

Saeima ceturtdien noraidīja opozīcijas piedāvājumu piešķirt vienreizēju 200 eiro pabalstu pensionāriem.

Deputāts Ralfs Nemiro (PCL) aicināja likumprojektu nodot izskatīšanai Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, sakot, ka šī komisija būtu piemērotākā, tomēr priekšlikums ar deputātu balsojumu netika atbalstīts.

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti bija aicinājuši Saeimu nevilcināties un lemt par vienreizēja pabalsta 200 eiro apmērā izmaksu pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti, tādējādi sniedzot kaut nelielu atbalstu energoresursu cenu ārkārtējā pieauguma apstākļos.

ZZS deputāti bija sagatavojuši un iesnieguši izskatīšanai Saeimā priekšlikumus grozījumiem Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likumā, kas paredz vienreizēju pabalstu 200 eiro apmērā pensiju saņēmējiem, bērna ar invaliditāti kopšanas pabalsta saņēmējiem vai pabalsta personām ar invaliditāti, kurām nepieciešama kopšana, saņēmējiem.

Arī Latvijas Pensionāru federācija vairākkārt paudusi satraukumu par skaudro situāciju valsts vecuma un invaliditātes pensiju, kā arī par valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmēju dzīves apstākļiem laikā, kad strauji aug inflācija. Kā viens no federācijas piedāvātajiem atbalsta pasākumiem ir vienreizēja pabalsta izmaksa.

Deputāti ar balsojumu lēma likumprojektu nenodot tālākai izskatīšanai.


1,139 skatījumi

Un Tavas domas par šo?