Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Politiķis par varas apsēstību ar vakcināciju: Izskatās pēc narkomānu filozofijas – nākošā doza dod cerību uz rožainu nākotni

Mūs aicina uzticēties zinātnei! Bet kā var uzticēties, ja pašai zinātnei nav vienota viedokļa?

Mani biedē pie varas esošo apmātība ar vakcināciju, sociālajā tīklā “Facebook” norādīja 13. Saeimas deputāts Māris Možvillo.

“Ja cepiens, tad lai iet cepiens! Vakar Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē uzstājās uzaicinātās personas no Veselības ministrijas ar pašu ministru priekšgalā. Mēģināja izstāstīt kur lika kāpostu 80 citronu apmērā, kas pazīstamas ar koda vārdu “dārgās gultas”. Brīnumainā kārtā par šo summu iztērēšanu savu sašutušo vaigu rādīja ne tikai opozīcijas deputāti, bet arī paši koalīcijas spēki. Gribēja zināt kur “daudzā” nauda devusies un kādās kabatās sagūlusi. Sēde bija gara ar daudz powerpointīgām bildītēm un exceļotām tabulām. Man radās pārliecība, ka naudas ceļus nespēja izskaidrot tērētāji un vēl mazāka sapratnes dzirksts par tēriņiem bija redzama koalīcijas ļaužu acīs,” norādīja deputāts.

Viņš norādīja, ka viņu interesēja divi jautājumi, kurus viņš arī uzdeva: “1. Vai VM ir plāns kā rīkoties tad, ja tomēr neizdosies nošpricēt visus un ne visi izslimos, lai tiktu pie svētā grāla – QR koda? Atbildes vietā ministra tiriāde par to, ka valsti var glābt tikai šprice. Izskatās pēc narkomānu filozofijas – nākošā doza dod cerību uz rožainu nākotni. Mani biedē pie varas esošo apmātībā ar vakcināciju, jo tā tomēr ir spēlēšanās ar uguni. Mūs aicina uzticēties zinātnei! Bet kā var uzticēties, ja pašai zinātnei nav vienota viedokļa.”

“Ak jā! Pareizais viedoklis ir tad, ja to apmaksā valsts vai farmācijas kompānijas. Pēc ministra teiktā sapratu – tāda plāna nav! Un vismaz līdz oktobrim nebūs! Kā būs pēc tam – lai domā jaunā Saeima un MK. 2. jautājums. Vai VM ir plāns kā izvairīties no C piemaksu paģirām? Ar to es domāju patreiz dāsnās piemaksas tiem, kas iesaistīti cīņā ar C. Man nav nekas pret tam, ka med personāls saņem pienācīgas algas, bet visi, ne tikai biznesa plānā iesaistītie. Piemaksas saņems arī slimnīcu valdes locekļi, kas jau pie esošās, nebūt ne mazās algas, dabūs vēl. Uz to ministrs atbildēja, ka viņi par to ir DOMĀJUŠI! , bet nekas vēl nav izdomāts. Kā lielu panākumu pasniedza papildus 30 milj. piešķiršanu med. personāla algām. Tas nekas, ka šie 30 milj. nesedz ar likumu uzlikto pienākumu palielināt algas. Tas vien tāds plāksteris mironim. Līdz ar to kļūst skaidrs viens – dzīve kabinetos un ārpusē ir divas dažādas, ļoti atšķirīgas, lietas! Parasti jau saka – kritizēt nav māksla! Taču šajā gadījumā kritika ir pamatota un ne tikai es, bet arī mani kolēģi piedāvājuši vairākus plānus kā rīkoties, lai panāktu sabiedrības līdzdalību un kopīgi uzveiktu uzliktos izaicinājumus. Tā vieta -kaudzēm noraidītu priekšlikumu, mēģinājumi opozīcijai uzkārt mirušo ļaužu skaitu un nemitīgo biedēšanu. Kāds ir rezultāts? Vienā vārdā – sūdīgs!” pauda Možvillo.

Foto: Valsts kanceleja


1,358 skatījumi

Un Tavas domas par šo?