Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pūce noliedz, ka vēlētos dzīvot uz nodokļu maksātāju rēķina; soctīklotāji ministram netic

Ministra taisnošanās izdevusies bezgala neveikla!

Sociālajos tīklos plašu rezonansi izsaukusi ziņa, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP), no kura vadītās partijas “Latvijas Attīstībai” (LA) pagājušajā nedēļā izstājās Rīgas domes deputāts Māris Mičerevskis, prasījis Mičerevskim sagādāt viņam Rīgas domes deputāta autostāvvietu caurlaidi.

To Mičerevskis atklājis LTV raidījumam “Viens pret vienu”, norādot, ka no ministra Pūces saņēma īsziņu, kurā prasīts sagādāt viņam personīgi “Rīgas satiksmes” autostāvvietu bezmaksas caurlaidi.

Pats Pūce paudis, ka tas bijis joks: “Es nenoliedzu, ka esmu rakstijis whattsapp Mārim to, ko esmu rakstījis. Tikai tas ir acīmredzams joks. Mana komunikācija gan klātienē, gan whattsappā ar Māri pamatā ir bijusi jokošanās un apcelšanās. Gan viņš tāds, gan es tāds. Un es esmu pārliecināts, ka viņš to tā arī saprata.”

Tikmēr Ministru prezidents Krišjānis Kariņš norādījis, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam būtu jāskaidro, vai ministrs vai viņa tuvinieki ir ieguvuši vai lietojuši Rīgas domes autostāvvietas lietošanas atļauju, apejot noteikto kārtību.

Sociālajos tīklos gan ministra skaidrojumiem netic – tos drīzāk uztver kā neveiklu izlocīšanos.

Foto: Saeimas kanceleja


2,400 skatījumi

Un Tavas domas par šo?