Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Rēzeknes domes deputāti aicina uz laiku no amata atstādināt pilsētas mēru Bartaševiču

Lai arī darbinieku atlaišanas nav sākušās, domes vadība ar darbinieku skaita samazināšanu iecerējusi ietaupīt aptuveni 1 miljonu eiro!

Rēzeknes domes deputāti aicinājuši atbildīgo ministriju pašvaldības budžeta audita laikā no amata atstādināt pilsētas mēru Aleksandru Bartaševiču (“Kopā Latvijai”).

Kā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja Rēzeknes domes deputāts Jāzeps Korsaks (NA/LZP/JV/LRA/LP), pašvaldības deputāti nosūtījuši vēstuli gan vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Mārim Sprindžukam (“Apvienotais saraksts”), gan finanšu ministram Arvilam Ašeradenam (“Jaunā Vienotība”), aicinot veikt detalizētu un ļoti sīku pašvaldības darbības izvērtējumu.

Viņš norādīja:”Mēs, pašvaldības deputāti, esam izsūtījuši iesnieguma vēstuli gan VARAM ministram, gan finanšu ministram ar lūgumu veikt detalizētu un ļoti sīku pašvaldības darbības izvērtējumu. Un uz šo laiku, kad notiek budžeta audits, budžeta vadības procesu sakārtošana, atstādināt no amata domes priekšsēdētāju Aleksandru Bartaševiču.”

“Mēs tagad forši atzīmēsim pilsētas svētkus, kas būs 5., 6. augustā, tiksimies pie svētku pieņemšanas ar šampanieša glāzi rokās, bet beigu beigās mēs būsim pie sasistas siles,” izteicās Korsaks.

Lai arī darbinieku atlaišanas nav sākušās, domes vadība ar darbinieku skaita samazināšanu iecerējusi ietaupīt aptuveni 1 miljonu eiro: “Tā būtu traģēdija pilsētai (..) Tas radīs sociālo spriedzi iedzīvotāju vidū. Parādās arī valsts apdraudējuma elementi.”

Kā zināms, Rēzeknes pilsētas pašvaldība ir nonākusi smagā finansiālā situācijā – izdevumu segšanai šim gadam tai pietrūkst 3 miljonu eiro.


977 skatījumi

Un Tavas domas par šo?