Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Šuplinska: Ja valde būs izšķīrusies par izglītības ministra maiņu, tad es atstāšu JKP

Neoficiāla informācija liecina – apspriesta Šuplinskas nomaiņa!

Ja Jaunās konservatīvās partijas (JKP) valde lems atcelt izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku no amata, tad viņa partiju atstās, paziņojusi politiķe.

Informējot par līdz šim darbā paveikto Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM), Šuplinska pauda, ka gaida partijas valdes izšķiršanos par viņas palikšanu amatā. Ja partija lems par ministres nomaiņu, Šuplinska atstās JKP.

“Līdzīgi kā visi, es gaidīšu Ministru prezidenta paziņojumu un Saeimas rītdienas sēdi. Ja valde būs izšķīrusies par [izglītības ministra] maiņu, tad es atstāšu Jauno konservatīvo partiju. Arī pēc šāda lēmuma es turpināšu darboties Saeimā,” uzsvēra Šuplinska.

Tajā pašā laikā ministre norādīja, ka 2,5 gadu laikā paveikusi lielas pārmaiņas savā nozarē un viņa ir neizpratnē, ka tieši savējie nav gatavi sistēmas maiņai.

“Es redzu, ka sistēma, kas bija ministrijā absolūti inerta, šobrīd kļuvusi par absolūti radošu, kas redz nozares vajadzības. Nozare, kas ļoti daudzās lietās ir stagnējusi, ir pamodusies. Kas man ir neizprotami, ka tieši savējie nav gatavi sistēmas maiņai,” izteicās Šuplinska.

“Politikā es gāju tikai Jaunās konservatīvās partijas valdes pierunāta, ar skaidru mērķi – godīgi, drosmīgi, gudri. Ja es neredzu kādu no šiem elementiem, es izstājos,” uzsvēra ministre.

Aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiāla informācija liecina, ka izglītības un zinātnes ministres amatam varētu būt uzrunāta bijusī Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārā sekretāre Anita Mužniece (JKP).

Foto: Valsts kanceleja


948 skatījumi

Un Tavas domas par šo?