Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Vakar no ūdenstilpēm izcelti divi bojāgājuši cilvēki un izglābti – trīs cilvēki

Noslīkušo skaits turpina pieaugt!

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 15.jūlija plkst. 06.30 līdz 16.jūlija plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 82 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem divi bija meža ugunsgrēki, 42 uz glābšanas darbiem, bet 21 izsaukums bija maldinājums.

Vakar plkst.15.14 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rēzeknes novada Dricānu pagastā, kur divstāvu sabiedriskās ēkas bēniņos dega elektroinstalācijas vadi 0,5m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies 32 cilvēki. Cietušo notikumā nav. Plkst.16.32 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega elektrības vadi, zaru kaudze un koki, piededzis ēdiens, siena ruļļi, siena kaudze, sausā zāle, traktora piekabe ar siena ruļļiem, transformators, meža zemsedze, muca ar atkritumiem, trīs gadījumos vieglās automašīnas, garāža un atkritumi.

Vakar plkst.13.51 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Rīgā, kur kanālā bija pamanīts slīkstošs cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji izcēla cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Plkst.22.47 VUGD saņēma izsaukumu Rīgā, kur cilvēks bija iepeldējis upē un saviem spēkiem nespēja nokļūt krastā. Ugunsdzēsēji glābēji izcēla cilvēku un nodeva NMPD mediķiem.

Plkst.01.16 tika saņemts izsaukums Rīgā, kur kanālā slīka cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas dēli nogādāja cilvēku krastā un nodeva NMPD mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī no ūdenstilpēm tika izcelti divi bojāgājuši cilvēki – no ezeriem Krāslavā un Krāslavas novada Aulejas pagastā.


838 skatījumi

Un Tavas domas par šo?