Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Valsts policijas šefs: 9. maijā ir pamats rēķināties ar provokācijām

Tiem, kuri apsver iespēju Uzvaras parkā 9.maijā nolikt ziedus, jāsaprot, ka Krievijas propaganda viņus izmantos stāstiem par atbalstu Kremlim!

Cilvēki, kas 9. maijā atnāks pie Uzvaras pieminekļa, tiks ierauti Krievijas propagandas mašīnā, šorīt intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” sacīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks.

“9. maijā ir pamats rēķināties ar provokācijām. Tiem, kas tās rīkos, jārēķinās, ka mēs tām esam gatavi. Tiem, kuri apsver iespēju Uzvaras parkā 9. maijā nolikt ziedus, jāsaprot, ka Krievijas propaganda viņus izmantos stāstiem par atbalstu Kremlim,” sacīja Ruks.

Pēc viņa teiktā, 9. maija sakarā šobrīd notiek aktīvi plānošanas darbi gan VP, gan ar Valsts drošības dienestu, pašvaldību policijām: “Pašlaik monitorējam arī interneta vidi. Pagaidām paaugstinātu temperatūru” nenovērojam, protams, ir atsevišķi indivīdi, kas izpaužas.”

Savukārt runājot par kopējo situāciju, viņš pauda, ka ir dažas riska informācijas, taču šobrīd Valsts policijā nav konkrētu amatpersonu, kas būtu pieķērtas, slavinot Krievijas agresiju Ukrainā: “Pašlaik iekšēji ļoti strādājam ar personāla sastāvu un riska informāciju nododam Valsts drošības dienestam.”

“Diezgan daudz ir dažādu Krieviju atbalstošo simbolu, kurus, slēpjoties pa nakti, kāds uzzīmē, atklāti nedarbojoties. Dažreiz tās ir nepilngadīgo vai reibumā esošo cilvēku izpausmes. Patlaban varu droši pateikt, ka situācija tiek kontrolēta. Nevar pirmajā sekundē atklāt jebkuru noziegumu, nevaram pie katra uzzīmētā burta “Z” nolikt policistu un veikt kaut kādas aktīvas ilgstošas izmeklēšanas, bet mēs strādājam, un atbildības būs. Tolerances pret kara attaisnošanu nav un nebūs,” uzsvēra Ruks.

Foto: F64


1,108 skatījumi

Un Tavas domas par šo?