Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Bordāns ar saviem izteikumiem izdara rupju spiedienu uz tiesu

Vai tieslietu ministrs cenšas ietekmēt Lemberga lietas iznākumu?

Tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) izteikumi saistībā ar manu lietu ir rupjš spiediens uz tiesu, uzskata Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot Jaunās konservatīvās partijas sociālajos tīklos izplatīto paziņojumu, ka “Lembergs ar visiem iespējamajiem paņēmieniem vilcina lietas izskatīšanu pirmajā instancē jau vairāk nekā 10 gadus”, politiķis norādīja, ka šādu spiedienu uz tiesu demokrātiskā valstī nedrīkst izdarīt.

“Tas ir rupjš spiediens uz tiesu. Turklāt Jaunās konservatīvās partijas vadītājs ir tieslietu ministrs, citiem, vārdiem tas ir rupjš tieslietu ministra spiediens uz tiesu,” norādīja Lembergs.

Pēc viņa sacītā, ja tiesas lēmums viņam būs nelabvēlīgs, tas būšot ļoti būtisks arguments Eiropas Cilvēktiesību tiesai, jo, pēc Lemberga sacītā, tā ir rupja iejaukšanās tiesas procesā un lietā, kas atrodas tiesā.

“Demokrātiskā valstī tāda veida spiediens uz tiesu nedrīkst būt. Jo Bordāns, kas ir tieslietu ministrs, nav procesa dalībnieks,” uzsvēra Lembergs, turpinot, ka “viņš nedrīkst nekādā veidā, pat ar acu skatienu, ietekmēt tiesu.”

“Ko nozīmē, ka tiesa ilgi notiek? Tas nozīmē, ka vajag ātri beigt, vai ne? Un kā beigt? Notiesāt! Kā vēl citādāk! Tas ir super tiesiskums – kur vēl augstāka pilotāža,” ironizēja politiķis.

Foto: F64


1,134 skatījumi

Un Tavas domas par šo?