Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Bordāns atzīst, ka lielākās daļas Ventspils vēlētāju domas tam ir vienaldzīgas

Vai tas nozīmē, ka Bordāna plāns nav nostrādājis?

Ventspilī pašvaldību vēlēšanu iznākums bez pārsteigumiem – pilsētā pārliecinošu uzvaru svinējusi Ventspils mēra Aivara Lemberga pārstāvētā partija “Latvijai un Ventspilij”, kas ieguvusi 54,32% vēlētāju atbalstu, kamēr Jaunā konservatīvā partija (JKP) ieguvusi tikai 7,31% atbalstu.

Kamēr partija “Latvijai un Ventspilij” un arī Lembergs ir pauduši gatavību ķerties pie darba un izpildīt vēlētājiem solīto, oponenti ne tikai gatavi pārsūdzēt vēlēšanu rezultātus, bet arī izsaka negācijas par vēlētājiem, kas atdevuši savu balsi par Lembergu.

Viens no tādiem ir arī tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP), kurš nav spējis noslēpt vilšanos par rezultātiem Ventspils pilsētā.

Vaicāts, ko viņš domā par vēlētājiem, kas balsoja par Lembergu, Bordāns norādīja, ka nedomā par viņiem vispār: “Es domāju par tiem, kuri varbūt gribēja balsot par to, lai Ventspilī notiktu pārmaiņas, bet neaizgāja uz vēlēšanām.”

Jāatzīst, ka jau iepriekš Bordāns skeptiski izteicies par Ventspils vēlētāju spēju objektīvi izvērtēt situāciju, sakot, ka “Latvija šobrīd var izvēlēties, uz kuru pusi iet. Vai nu Latvijas sabiedrība balsos par tādiem lembergiem un tiem, kas ir gatavi ar viņu kopā strādāt, vai arī tā beidzot ignorēs un nesveicināsies ar tādiem, kas ir gatavi palīdzēt Lembergam.”

Bordāna naidīgā attieksme gan neraisa pārsteigumu, ņemot vērā, ka gan medijos, gan politiskajās aprindās izskanējis viedoklis, ka tieši tieslietu ministrs pielicis savu roku pie tā, lai Lembergs nonāktu cietumā un tieši uz priekšvēlēšanu laiku.

Uz to norādījis arī Lembergs, vēršot uzmanību uz Bordāna interviju portālā BNN.lv, kurā ministrs atzinies tiešā dalībā Rīgas apgabaltiesai pieņemot lēmumu par nenotiesātā Ventspils mēra apcietināšanu: “Tieslietu ministra Bordāna paziņojums, ka visbargākā drošības līdzekļa – apcietinājuma – piemērošana pret Lembergu ir “ļoti pamatota”, viennozīmīgi pierāda Tieslietu padomes locekļa Bordāna līdzdalību tiesas sprieduma sastādīšanā, tai skaitā par apcietinājuma piemērošanu. [..] Latvijā tiesas nav objektīvas un neatkarīgas. Tieslietu padomes loceklis Bordāns to lieliski pierāda.”

Vai tas nozīmē, ka Bordāna plāns nav nostrādājis un tas tieslietu ministrā raisījis sašutumu?

Foto: F64


1,962 skatījumi

Un Tavas domas par šo?