Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Bordāns nav ļāvis Lembergam izsniegt zāles

Lembergam joprojām liegta pienācīga medicīniskā palīdzība!

Ventspils mērs Aivars Lembergs jau gandrīz četrus mēnešus atrodas apcietinājumā Rīgas Centrālcietumā. Savās vēstulēs sievai Kristīnei Lembergs ne reizi vien norādījis uz to, ka viņam cietumā liegta pienācīga medicīniskā palīdzība. Arī pēc tik daudziem mēnešiem cietumā nekas neesot mainījies.

“Ja par grēcīgo kroņa “batjkas” mītni – nekas sevišķs. Zāles nopirkt, ko ģimenes ārsts izrakstījis, nevar. Savukārt tās pašas tevis sūtītās zāles jau mēnesi noliktavā atdusas. Bordāns nav ļāvis izsniegt Lembergam. Slims, mirstošs, sāpes, ciešošs – tāds, lai dzīvo “valsts gribas” maizē. Tā es bez zālēm,” jaunā vēstulē sievai raksta politiķis.

Viņš uzsver, ka, lai arī “ārstniecības” likums nosaka, ka ārstu priekšraksti jāpilda, tas acīmredzami uz viņu neattiecas: “Bet ne “batjkas Egilam” “valsts gribas” valstī attiecībā uz “nepareizo politiķi” Aivaru Lembergu. Tā kā nezinu, vai zāles saņemšu. Laikam jāsāk cīnīties publiski. Pagaidām nedaru, jo ieslodzījumu pārvaldnieki jau pilda tikai pavēles. Kādu nedēļu, pāris pagaidīšu. Tā lūk demokrātija. Vienīgais efektīvais arguments – varavīksnes biedrs, bet arī tas man nav.”

Kā jau zināms, jau iepriekš Lembergs norādījis uz to, ka viņam liegta iespēja saņemt profesionālu fizioterapeita palīdzību, kaut to nosaka Ārstniecības likums.

“Lopkautuve. Jāvingro tālāk. Bet ar nīgru, nekompetentu ….. var zvirbuļus dzenāt. Bet viņa lemj, kurš dzīvos un kurš mirs. Demokrātija un tiesiskums. Turpināšu cīnīties par tiesībām pildīt ārsta nozīmētu ārstēšanās plānu, kā to nosaka Ārstniecības likums,” norādījis Ventspils mērs.

Foto: Valsts kanceleja


2,411 skatījumi

Un Tavas domas par šo?