Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Dzintars: Šī koalīcija nekad nav bijusi pavisam stabila

Lielākā neapmierinātība ar Vitenberga maiņu šobrīd nav no KPV LV puses, bet no citu partneru puses!

Lielākā neapmierinātība par ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga pievienošanos Nacionālajai apvienībai (NA) nav no “KPV LV”, bet no citu partneru puses, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” izteicās NA deputāts Raivis Dzintars.

“Šī koalīcija nekad nav bijusi pavisam stabila. Jo tuvāk ir vēlēšanas un nākamā gada budžeta pieņemšana, jo tā viļņošanās kļūst lielāka. Tās pretrunas diemžēl samilzt,” sacīja Dzintars.

“Ir partneri, kuri būtu šajā jautājumā [ministru nomaiņā] ieinteresēti. NA ieskatā, šis nav labākais laiks, lai vērtu vaļā koalīcijas līgumu un pārdalītu amatus, jo ar šādu procesu var iestrēgt. Pašlaik ir svarīgi, lai valdības komanda spētu strādāt,” uzskata Dzintars.

Viņš atzina, ka lielākā neapmierinātība par ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga pievienošanos Nacionālajai apvienībai nav no “KPV LV”, bet no citu partneru puses. Viņš gan tieši neatbildēja uz jautājumu, kurš ir šis partneris, sakot: “To mēs katrs pats varam secināt.”

“Jānis Vitenbergs pats izdarīja savu izvēli, brīvprātīgi, neviena nepiespiests, tā bija pārdomāta izvēle. Mūsu ieskatā, koalīcijas partneriem vajadzētu respektēt šo izvēli. Spēku samēri ir mainījušies kopš šīs valdības izveidošanas,” uzsvēra Dzintars.

Kā zināms, nesen kļuva zināms, ka ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs pievienojas Nacionālajai apvienībai. Kaut arī KPV LV valde paziņoja, ka ir nolēmusi atsaukt Vitenbergu no ministra amata, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš nav ar mieru atbalstīt Vitenberga demisiju.

Foto: Saeimas kanceleja


1,014 skatījumi

Un Tavas domas par šo?