Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Eksperti: Gan Krievija, gan Ukraina meklē iespējas gūt papildu bruņojumu un ieročus

Krievija gaida, kad Ukrainai izsīks resursi karošanai!

Krievija gaida, kad Ukrainai izsīks resursi karošanai, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” norādīja bijušais Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Juris Maklakovs.

“Pavasaris nes piemērotus apstākļus, lai varētu pārvietoties ar smago tehniku. Noteikti mēs redzēsim ofensīvas, uzbrukumus. To, ko es paredzu – Ukrainas karavīri, Ukrainas vadība noteikti mēģinās to darīt, un ofensīva būs redzama jau šī mēneša laikā,” sacīja militārais eksperts.

Pēc viņa teiktā, jebkurā sanāksmē, konferencē tiek spriests par resursu piegādi Ukrainas armijai. Tai pat laikā arī Krievija meklē šos resursus gan Ķīnā, gan Irānā, gan izskan versijas par Ziemeļkoreju: “Karš ir pārgājis uz tādu starptautisko mērogu tieši resursu ieguvē.”

Ukrainai uzbrukuma veikšanai noteikti nepieciešami gan uzbrukumiem paredzēti ieroči, munīcija, tehnika, kā arī cilvēkresursi.

“Ļoti labu darbu veic Ukrainas prezidents Zelenskis. Šeit mēs redzam līdera nozīmi valsts vadībai kritiskās situācijās. Līdz šim Ukrainas prezidents ir spējis panākt, ka resursi tiek piegādāti pietiekamā daudzumā un tas arī tiks turpināts darīt,” izteicās Maklakovs.

Viņa ieskatā, Krievijas primārais uzdevums ir ieņemt Doņecku un Luhansku, kas ir divi Krievijai svarīgi virzieni. Tikmēr Ukraina varētu uzbrukt Krimas virzienā: “Es sliecos, ka [ofensīva notiks] Krimas virzienā, jo tas ir stratēģiski svarīgs virziens. Krimas nogriešana Krievijai piegādes līmenī – tas ir ļoti, ļoti svarīgi.”

Foto: Valsts kanceleja


1,113 skatījumi

Un Tavas domas par šo?