Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kariņš: No Nacionālās apvienības šobrīd drusku uz ultimatīvo virzienu velk

Pēc viņa teiktā, tas nav veids, kā var sadarboties!

Stabilu valdību var izveidot, bet neesmu pārliecināts, ka visi to grib, šorīt intervijā LTV “Rīta panorāmā” sacīja “Jaunās vienotības” (JV) politiķis, premjers Krišjānis Kariņš, kurš uzņēmies iniciatīvu veidot arī nākamo valdību.

“Man ir svarīgi, ka mūsu nākamā valdība būtu spēcīga valdība, ka šī būtu valdība, kas spētu ne tikai krīzei tikt cauri, bet arī veikt nepieciešamās reformas, lai varam dabūt straujāku un stabilāku ekonomisko izaugsmi. Esmu pārliecināts, lai šo izdarītu, vajadzīgs iesaistīt visus valstiski domājošos, demokrātiskos spēkus, tie kopā ir četri,” sacīja Kariņš.

Pēc viņa teiktā, pašlaik ir agrīnā valdības veidošanas stadija, kad “uz galda” tiek likti iecerētie darbi un redzējums, kā tos paveikt.

“No Nacionālās apvienības šobrīd drusku uz ultimatīvo virzienu velk, šis nav veids, kā var sadarboties. Ja mēs gribam strādāt mūsu valsts labad, mums ir jānāk viens otram pretī,” sacīja premjers.

Kariņš pauda aizdomas, ka daļēji noraidošā attieksme pret “Progresīvajiem” varētu būt skaidrojama arī ar nevēlēšanos dalīties ar ministru krēsliem, savukārt ideoloģiskās atšķirības esot pārvaramas.

“Būs tādi jautājumi, par kuriem valdības koalīcijā nevarēs vienoties, līdzīgi kā šajā valdībā. Tas nav nepārvarams šķērslis. Esmu pārliecināts, ja grib, var izveidot šādu stabilu valdību. Kur es neesmu pārliecināts – vai citi grib,” pauda premjers.

Foto: Valsts kanceleja


976 skatījumi

Un Tavas domas par šo?