Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kučinskis: Valdība šobrīd ir iegājusi ļoti lielā krīzē

Nekādas saulainās perspektīvas šobrīd nav!

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) vajadzības gadījumā būtu gatava iesaistīties jaunas valdības veidošanā, bet tā nav ieinteresēta kļūt par ielāpu esošās valdības caurumiem, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāmā” sacīja Saeimas deputāts, bijušais Ministru prezidents.

“Valdība man nesaprotamu iemeslu dēļ joprojām nestrādā klātienē. Kā bijušais premjers, es nesaprotu, kā var kvalitatīvi vadīt kabinetu un cilvēkus, tāpēc jau viņiem tās sēdes pa septiņām stundām iet,” norādīja Kučinskis.

Pēc viņa sacītā, valdība šobrīd ir ļoti lielā krīzē iegājusi: “Jautājums ir, cik ilgi un vai vispār to var atrisināt. Nekādas saulainās perspektīvas šobrīd nav. Tas ārkārtīgi traucē valdības darbu. Es neesmu optimists, kas uzskata, ka domstarpības izdosies viegli pārvarēt.”

Savukārt runājot par iespēju ZZS pāriet pozīcijā, viņš uzsvēra, ka šobrīd tāda lāpīšanās nav iespējama: “Tad ir vajadzīgs tīrs galds un jaunas sarunas par valdību, jo tu nevari aizlāpīt caurumus. [..] Ja situācija spiedīs un tas būs vajadzīgs Latvijai, mēs esam gatavi runāt un strādāt.”

Foto: Valsts kanceleja


928 skatījumi

Un Tavas domas par šo?